فارسی| En امروز : 19 آذر 1398

پیام فرماندار شهرستان قائم شهر به مناسبت روز خبرنگار

کد خبر : 84465 16 مرداد 1398اخبار فرمانداری
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، یحیی یوسف پور فرماندار قائم شهر به مناسبت روز خبرنگار پیامی را به شرح ذیل صادر نمود. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، یحیی یوسف پور فرماندار قائم شهر به مناسبت روز خبرنگار پیامی را به شرح ذیل صادر نمود:

 

((نون والقلم و ما یسطرون))17 مرداد، سالگرد شهادت شهیدی از تبار قلم و خبر فرصتی است تا یادی شود از خبرنگاران و اصحاب رسانه که انعکاس دهنده خدمات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیان کننده نظرات،  پیشنهادات و انتقادات مردم و جامعه می باشند.
بدیهی است ارزشمندی و گرانمایگی قلم و صاحبان آن، در التزام به امانتداری، زمان شناسی و صداقت است و به این مسئله ایمان داریم قاطبه رسانه ها و اکثر خبرنگاران عزیز از این ویژگی های مهم بهره مند می باشند و همواره تلاشمان بر این است تا در حیطه اختیارات دولت، پاسدار آزادی مطبوعات و مدافع حقوق خبرنگاران باشیم.
اکنون و در آستانه روز خبرنگار برخود لازم می دانم تا از تلاش های طاقت فرسا و شبانه روزی جامعه خبری به خصوص خبرنگاران خوش نام شهرستان قائم شهر تقدیر و روز خبرنگار را به یکایک عزیزان عرصه رسانه تبریک عرض نمایم.
امید آنکه همواره قلم روشنگر شما در خدمت آرمانهای والای اسلامی و اهداف انسانی و شکوه بخش ارزشهای متعالی باشد.یحیی یوسف پور
فرماندار شهرستان قائم شهر

 

 

اشتراک گذاری
پیوند ها