فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

پیام تبریک فرماندار شهرستان کلاردشت به مناسبت روز خبرنگار

کد خبر : 84466 16 مرداد 1398
پ

پیام تبریک فرماندار شهرستان کلاردشت به مناسبت روز خبرنگار ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری :

کامران پولادی فرماندار شهرستان کلاردشت در پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد  روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت :

متن پیام به این شرح است :

هفدهم مرداد ماه که به مناسبت سالروز شهادت محمود صارمی به روز خبرنگار نامگذاری شده است فرصتی مغتنم برای تجلیل و قدردانی از زحمات قشری فرهیخته است که در حوزه خبر رسانی و موضوع روشنگری اجتماعی برای رشد و بالندگی مردم و پویایی و بالندگی جامعه و پیمایش مسیر صحیح بسیار با اهمیت و موثر است .

خبرنگاری یک شغل نیست بلکه رسالتی در عرصه روشنگری ، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی احاد مردم یک جامعه و بار مسئولیت خبر رسانی به طور شاخص و روشن بر دوش پرچم داران حوزه اطلاع رسانی است که نام خبرنگار را برخود نهاده اند تا اهداف و آگاهی بخشی را پیگیری کنند .

طلایه داران راستین خدمت به نظام خبر رسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته اند که با تلاش وافر ، جهان خبری را با هاله ای از قداست و راستی در امر خبر رسانی درهم آمیزند تا آنچه را که عرضه می دارند ارزش خدایی به خود و برای اقشار مختلف مردم مورد پذیرش قرار گیرد .

جامعه خبری با مسئولیت پذیری ، امانت داری انتقال به موقع اخبار و اطلاعات لازم به مردم ، انعکاس عملکرد دستگاه های دولتی و نهادها به احاد جامعه ،  نور امید و اعتماد را پرورانده و سهم خود را در تحکیم مبانی و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان سربازان ارجمند اطلاع رسانی بیش از پیش به انجام می رسانند . روز خبرنگار را به این قشر دلسوز ، جسور و مسئولیت پذیر تبریک عرض نموده و برای تمامی این عزیزان از درگاه خداوند منان آرزوی موفقیت و سلامتی می نمایم  .

کامران پولادی

فرماندار شهرستان کلاردشت

اشتراک گذاری
پیوند ها