فارسی| En امروز : 19 آذر 1398

معاون پارلمانی رییس‌ جمهوری در آیین افتتاح کارخانه رهاسان در نکا:

مهم ترین سیاست راهبردی دولت، رونق تولید و استفاده از ظرفیت‌های معطل مانده واحدهای تولیدی است

کد خبر : 84569 20 مرداد 1398فرهنگی
پ

معاون پارلمانی رییس‌جمهوری و استاندار مازندران در آیینی بزرگترین واحد تولید ورق اچ دی اف (HDF) استان مازندران را در شهرستان نکا راه اندازی کردند / حسینعلی امیری در این مراسم رونق تولید و استفاده از ظرفیت‌های معطل مانده واحدهای تولیدی و پشتیبانی و رفع مشکلات واحدها را ار سیاست های اساسی دولت برشمرد. ‎

معاون پارلمانی رییس‌جمهوری و استاندار مازندران در آیینی بزرگترین واحد تولید ورق اچ دی اف (HDF) استان مازندران را در شهرستان نکا راه اندازی کردند.

واحد تولیدی رهاسان در شهرک صنعتی نکا، با سرمایه گذاری 80 میلیارد تومانی و اشتغال مستقیم برای 155 نفر امروز ( یکشنبه ) با حضور حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رییس جمهوری، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران و هیات همراه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

امیری، عصر یکشنبه در افتتاح واحد تولیدی ورق اچ دی اف  HDF  استان مازندران در شهرستان نکا، گفت: امروز در استان مازندران شاهد افتتاح واحد بزرگ تولید در بودیم که باید از کارآفرین و مسوولان تشکر کرد در شرایطی که تحریم هستیم؛ چنین صنعتی به سامان می‌رسد.

معاون پارلمانی رییس جمهوری اظهار داشت: مهمترین سیاست راهبردی دولت، رونق تولید و استفاده از ظرفیت‌های معطل مانده واحدهای تولیدی است و نحوه رونق تولید، مشکلات بانکی و آیین نامه ای و اصلاح امور در دستور کار دولت قرار گرفت.

امیری افزود: 88 لایحه به مجلس تقدیم شد که البته در مدت باقیمانده مجلس به  بررسی این تعداد نمی رسیدیم و لوایح اولویت دار انتخاب و تلاش شد به این لوایح رسیدگی شود.

وی با بیان اینکه اغلب لوایح در بخش های مختلف تولید، رونق تولید، ارتقاء معیشت، ایجاد اشتغال و رونق واحدهای تولیدی بوده است، گفت: تلاش شد واحدهایی که تعطیل و یا از ظرفیت های مختلف آن درست استفاده نمی شد؛ مورد توجه قرار گیرند.

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: برخی از گره ها در صنایع وجود دارد که نیازمند تصمیمات مقامات محلی است که باید با هم اندیشی برطرف شود و برخی تصمیمات در سطح استان و ملی و اصلاح آیین نامه است که با اعلام مقامات محلی در دولت تصمیم گیری می شود.

 

اچ دی اف نوعی تخته فیبر است که به روش خشک تولید می شود. قیمت درب اچ دی اف به نسبت ارزان تر از دربهای دیگر می باشد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری