فارسی| En امروز : 19 آذر 1398

پیام تبریک استاندار مازندران به مناسبت عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت

کد خبر : 84570 20 مرداد 1398فرهنگی
پ

احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با صدور پیامی، عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت را به عموم مسلمانان جهان و مردم مومن و ولایتمدار مازندران تبریک گفت. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

                                                                                 بسم الله الرحمن الرحیم

عید سعید قربان از والاترین اعیاد اسلامی و جلوه شکوهمند تعبد و اطاعت در برابر معبود و تسلیم شدن در برابر فرمان الهی و عالی ترین درجه بندگی بر آستان خداوند قادر متعال است.

عید سعید قربان که نماد عظیم ترین امتحان الهی را در دل خود مکنون دارد و رمز خضوع و عبودیت فقط در برابر الله است، آموزه های فراوانی برای بشریت به همراه دارد و به ما می آموزد که باید همچون پیامبران الهی تسلیم محض فرمان خداوند متعال بود.

امروز جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند همدلی و اتحاد برای مقابله با شیطان صفتان و خنثی کردن توطئه‌های تفرقه افکنانه ‌دشمنان است و ایام مبارکی همچون عید سعید قربان می‌تواند مظهر وحدت و یکپارچگی باشد.

انسان های مومن در عرفه با زدودن زنگار معصیت از قلب هایشان، آمادگی لازم را برای حضور در قربانگاه نفسانیات و منیّات و تعلقات دنیوی در خود، تمهید می کنند و سر تسلیم در مقابل عزم و اراده الهی فرود می آورند.

اینجانب فرارسیدن دهم ذی الحجه، موسم رستگاری حج و عید بزرگ و خجسته قربان و آغاز دهه امامت و ولایت را به تمامی مسلمانان جهان بویژه مردم مومن و ولایتمدار مازندران تبریک و تهنیت عرض می کنم و  امیدوارم که همگان از برکات معنوی این ایام بهره مند گردند. ان شاء الله تعالی...

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران

اشتراک گذاری