فارسی| En امروز : 19 آذر 1398

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:

رسانه‌ها با افزایش امیدآفرینی و مشارکت در انتخابات، توطئه دشمنان را خنثی کنند

کد خبر : 84606 22 مرداد 1398فرهنگی
پ

حسین حسن نژاد امیدآفرینی را از مسئولیت‌های انقلابی و ملی اصحاب رسانه دانست و گفت: رسانه‌ها با افزایش امیدآفرینی و مشارکت در انتخابات پیش رو، در واقع در مقابل اراده دشمنان قرار گرفته و توطئه آنان را خنثی می‌کنند. ‎

حسین حسن‌نژاد در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز مازندران افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد دشمنان برخلاف این تصور که در حال از بین بردن زیرساخت‌های کشورند آنان امروز فقط به دنبال تخریب ذهن افکار عمومی هستند.

وی با بیان اینکه درایت و منویات مقام معظم رهبری، منابع کشور، نیروهای انسانی توانمند و آمادگی ملت، دشمنان را بشدت آزار می‌دهد، اظهار داشت: امروز رسانه‌ها باید امیدآفرینی را با دقت و شدت بیشتری انجام بدهند.

معاون سیاسی استاندار مازندران به نقش پدافندی رسانه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: همواره انتخابات و مشارکت حداکثری مردم شاخص مهم تداوم و گسترش ارزش‌های انقلاب اسلامی در ۴۰ سال پس از انقلاب بوده و امیدواریم در انتخابات پیش رو هم این مشارکت با زمینه‌سازی بیشتر رسانه‌ها به دست آید.

وی تصریح کرد: نظام همواره به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نیازمند است و در شرایط امروز اقتصادی، سیاسی و اجتماعی ایران در داخل، منطقه و بین‌الملل، مشارکت مردم در انتخابات اسفند امسال می‌تواند بار دیگر توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی؛ دوم اسفند امسال همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد و استان مازندران در ۱۲حوزه انتخابیه  ۱۲نماینده راهی مجلس شورای اسلامی می‌کند.

حسن‌نژاد به وضعیت تحرکات انتخاباتی در استان مازندران اشاره  کرد و گفت: اگرچه فضای استان هنوز انتخاباتی نشده اما گزارش‌هایی از دیدارهای چهره به چهره برخی نامزدهای احتمالی انتخابات شده است و یا اینکه در برخی از رسانه ها در قالب پیام تبریک و یا نوشتن مقالات در موضوعات مهم استان، خود را به مردم معرفی می‌کنند.

وی بیان داشت: استعفایی از سوی کسانی که در رده مدیران کل، فرماندار و شهرداران در استان مازندران هستند با هدف شرکت در انتخابات مجلس نداشته‌ایم.

حسن‌نژاد متوسط مشارکت مردم ایران در انتخابات سال های پس از انقلاب را بیشتر از ۶۰ درصد عنوان کرد و گفت: در حال حاضر به دلیل شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی، تورم و مشکلات اقتصادی هنوز انتخابات اولویت نخست رسانه‌ها نشده است، اما یقین داریم که هر چه به زمان برگزاری انتخابات نزدیکتر شویم، فضای استان انتخاباتی‌تر خواهد شد.

وی شاخص‌های فضای انتخاباتی برای مشارکت بیشتر مردم در شهرستان‌های کوچک کشور را متفاوت از تهران دانست و گفت: گرایش‌ها و مباحث سیاسی در حوزه‌های انتخابیه شهرهای کوچک کمتر مورد توجه است.

اشتراک گذاری