فارسی| En امروز : 3 بهمن 1398

پیام تبریک فرماندار شهرستان نور به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

کد خبر : 84829 2 شهریور 1398
پ

فرماندار شهرستان نور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر،هفته دولت (۲ الی ۸ شهریور) را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد به ویژه کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان نور تبریک گفت. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نور،متن پیام دکتر علی شادمان به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی
آغاز هفته دولت فرصتی مغتنم برای معرفی دستاوردها و خدمات دولت خدمتگزار در بخش‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و توسعه زیرساخت‌ها در مناطق مختلف شهرستان‌ است.
در شرایط کنونی کشور لازم است با کار و تلاش بی وقفه و با برنامه ریزی؛ پروژه ها و طرح های در دست اجرا را به پیش برده و امیدبخشی را در بین مردم افزایش دهیم. انشااله همچنان  شاهد روند خدمت رسانی  به مردم شریف شهرستان باشیم .
شهیدان رجایی و باهنر برآمده از جریان اصیل انقلاب اسلامی ایران بودند که تا پای جان در مسیر حق و عدالت ایستادگی نمودند و در این راه به شهادت رسیدند که خون پاک این بزرگواران شجره طیبه انقلاب را مستحکم تر کرد.
هفته دولت تجلی مردم‌سالاری و نمایش خدمات صادقانه دولت به مردم در مسیر آسایش و رفاه جامعه و ارائه کارنامه واضح و گویای این تلاشها در عرصه‌های گوناگون است.
هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت، سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی عزیز را به دنبال خواهد داشت.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای به خون خفته دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به تمام کارگزاران دستگاه های اجرایی و کارکنان و کارمندان خدوم دولت درشهرستان نور، از خدمات صادقانه دولت تدبیر و امید در این خطه قدردانی نموده و توفیق همه خدمت گزاران نظام اسلامی را در تحقق آرمان های متعالی انقلاب و اعتلای روزافزون نظام اسلامی از درگاه احدیت خواهانم.

علی شادمان
فرماندار شهرستان نور

اشتراک گذاری
پیوند ها