فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

در پنجمین روز از هفته دولت صورت گرفت:

افتتاح طرح های عمرانی، خدماتی و ورزشی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در بابلسر

کد خبر : 85107 6 شهریور 1398
پ

با حضور مهدی رازجویان, معاون عمرانی استاندار, فرماندار بابلسر و مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی، 3 طرح عمرانی در روستای گالشکلا شهر بهنمیر ، کارخانه شالیکوبی مدرن محمدی و چمن مصنوعی شهدای دانش آموز هنرستان شهید قلی‌تبار در شهرستان بابلسر افتتاح شد. ‎ ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بابلسر، در پنجمین روز از هفته دولت با حضور مهدی رازجویان, معاون عمرانی استاندار, فرماندار بابلسر و مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی، پروژه طرح هادی روستای گالشکلا شهر بهنمیر با اعتباری بالغ بر ۸۰۰۰ میلیون ریال و اجرای آسفالت  ۷۰۰ متر و جابجایی شبکه برق ۷۰۰ متر و تعویض بازگشایی معابر ۷۰۰ متر افتتاح شد.

در این روز همچنین کارخانه شالیکوبی مدرن محمدی در روستای شرامتان بخش رودبست شهرستان بابلسر با اعتباری بالغ بر ۳۵۰۰۰ میلیون رئال با زیربنای ۱۲۵۰ متر  مربع و با ظرفیت تولید سالانه ۲۰۰۰ تن و اشتغال بکار ۱۳ نفر مورد افتتاح قرار گرفت.

افتتاح  چمن مصنوعی شهدای دانش آموز هنرستان شهید قلی‌تبار شهرستان بابلسر با اعتبار ۴ میلیارد ریال و مساحت ۷۲۰ متر از دیگر برنامه های هفته دولت با حضور مدیران و مسئولین یادشده در پنجمین روز از هفته دولت در شهرستان بابلسر بود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها