فارسی| En امروز : 18 مرداد 1399

در مراسم گرامیداشت هفته دولت در شهرستان میاندورود مطرح شد

منفردی:تدوین برنامه توسعه پایدار ، راه توسعه شهرستان

کد خبر : 85239 8 شهریور 1398
پ

سرپرست فرمانداری شهرستان میاندورود در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه میاندورود: ظرفیتهای مختلف شهرستان میاندورود در ابعاد متعدد با برنامه ریزی درست باید به رشد و شکوفایی در توسعه پایدار برسد ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میاندورود مراسم گرامیداشت هفته دولت با حضور دادستان و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان ، بخشداران و پرسنل دستگاههای اجرایی و  اقشار مختلف مردم در مصلی نماز جمعه شهر سورک برگزار شد.

حسین منفردی سرپرست فرمانداری شهرستان میاندورود در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه ، ضمن گرامیداشت  هفته دولت  و  یاد و خاطره شهیدان رجایی  و با هنر به بیان عملکرد و تبیین اهداف و سیاستگذاری دولت تدبیر و امید در شهرستان میاندورود پرداخت.

منفردی با اشاره به وجود ظرفیت و توانمندی و همت  در مردم شهرستان میاندورود  تصریح کرد:اطمینان دارم  به پشتوانه  مردم در راستای بیانات رهبر معظم  در گام دوم انقلاب ، روحیه و کلمه (ما  توانیم) را ثابت خواهیم کرد.

وی گفت:تا زمانی که مردم پشتیبان حاکمیت و نظام هستند هیجاستکبارجهانی به خودش اجازه نمیدهد که در سرزمین این مردم تعدی کند.

منفردی در ادامه ضمن اشاره به حماسه آفرینی های مردم در انقلاب  اظهار داشت:ما و شما خدمتگذار این مردم هستیم و شایسته این ذره ای در حق مردمی که هر وقت نظام به آنها نیاز داشت از ما جلوتر بودند،کوتاهی کنیم

فرماندار میاندورود ضمن تاکید بر لزوم وجود برنامه ای مدون و پایدار در شهرستان میاندورود تصریح کرد:با کمک مدیران و مشورت نخبگان و مشارکت مردم برنامه عملیاتی توسعه پایدار شهرستان را تدوین خواهیم کردو

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود اظهار داشت: توسعه پایدار باید از آموزشو پرورش شروع شود تا دانش آموختگانی با توان علمی بالا و دلسوز میاندورود برای آینده آموزش دهیم.

وی در ادامه  با اشاره به  اهمیت و ضرورت حفظ محیط زیست در توسعه پایدار  تصریح کرد: حفظ محیط زسیت اساس کار توسع پایدار است و بدون مشارکت مردم تحقق پیدا نخواهد کرد.

منفردی در ادامه  با توجه به اهمیت فرهنگ سازی در توسعه پایدار، خاطر نشان کرد: در همه موارد از جمله حفظ محیط زیست، مسائل اجتماعی ، ترافیک و بعضی موارد دیگر  در دنیا جایگاه مناسبی نداریم ، و اگر بخواهیم در این موارد سرآمد باشیم باید در حوزه فرهنگ فعالیت بیشتری داشته باشیم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها