فارسی| En امروز : 3 بهمن 1398

در ششمین روز از هفته دولت

بهره برداری از سه پروژه عمرانی با اعتبار ۴۶ میلیارد ریال در محمودآباد

کد خبر : 85242 7 شهریور 1398
پ

سه طرح عمرانی همزمان با ششمین روز از هفته دولت در شهرستان محمود آباد با اعتبار بیش از ۴۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران و حجت السلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد و حجت السلام والمسلمین سید محمود موسوی آملی امام جمعه بخش سرخ رود و علیرضا شریعت سرپرست فرمانداری محمودآباد و علی اسماعیلی نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی به بهره‌برداری رسید. ‎

یک واحد ساختمان دهیاری در روستای یمچی با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و یک کلینیک ویژه تخصصی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال از جمله این پروژه ها بود.

کلینیک تخصصی به مساحت ٧٥٠ متر مربع و دارای بخش های تخصصی داخلی ، اطفال، جراحی، زنان و زایمان ،ارتوپدی و دندانپزشکی است.

همچنین یک باب مدرسه خیر ساز هم امروز بهره برداری شد. این مدرسه که دانش آموزان مقطع ابتدایی را میزبانی می کند با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شد .

این مدرسه ٦ کلاسه در زمینی به مساحت٩٠٠ مترمربع در تلیکسر  ساخته شد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در مراسم افتتاح این سه پروژه گفت: امروز حضور مردم در کنار دولت بزرگ ترین قدرت نظام است که ما را از پیچ مشکلات عبور خواهد داد.

حسین حسن نژاد با اشاره به اینکه دولت آماده مطالبه گری مردم است ، افزود: مسئولان باید برای توسعه و اصلاح امور از مطالبه گری مردم خوشحال باشند. 

وی حضور دولت در کنار مردم را متفاوت با نگاه پوپولیستی به جامعه دانست و گفت: در جمهوری اسلامی دولت از مردم و خدمت گزار مردم است و نباید هیچ کس خود را از این قاعده مصون بداند. 

معاون استاندار همچنین حضور خیرین و سرمایه گذاران در توسعه و عمران و آبادانی را الزامی دانست و افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی از پیچ مهمی در حال عبور است که بیش تر از هر زمان دیگر یاری مردم را خواهان است.

اشتراک گذاری