فارسی| En امروز : 8 اسفند 1398

تصاویر/تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان گلوگاه

کد خبر : 85255 9 شهریور 1398
پ

کارمندان نمونه شهرستان گلوگاه روز پنج شنبه با حضور فرماندار شهرستان گلوگاه ،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری و نماینده مردم شرق مازندران تجلیل شدند. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلوگاه، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند و تجلیل از روسا و کارمندان نمونه شهرستان گلوگاه، ظهر امروز با حضور فرماندار محترم شهرستان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، نماینده مردم شرق مازندران، معاونان فرمانداری و بخشداران و تمامی روسا و کارمندان این شهرستان در سالن فجر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم فرماندار محترم ضمن عرض تبریک به مناسبت روز کارمند گفت: امروزه اگر موفقیتی حاصل شود مرهون همدلی و هم افزایی کارمندان در دستگاه های مختلف است، در یک کلام همه کسانی که دل در گرو توسعه و تعالی شهرستان به خصوص در گام دوم انقلاب داریم با نگاه وحدت آفرین و بر مدار عقلانیت ومعنویت در رفع مشکلات این دیار گام بر می داریم.
به دنبال الگوهایی چون شهیدان رجایی و باهنر باشیم و از ویژگی های انها مانند ساده زیستی، مردمی بودن و به دور از حب قدرت به کار خود ادامه دهیم.
امروزه جامعه با دو بحران اشخاص و افکار دست و پنجه نرم می کند و نیازمندیم نسبت به تحول ایران و ایرانی اهتمام بورزیم تا مشکلات توسعه ای را در تمام ابعاد جامعه رفع شود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها