فارسی| En امروز : 18 مرداد 1399

نشست هم اندیشی مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان با فرماندار میاندورود برگزار شد

منفردی بیان کرد: جایگاه موثر آموزش و پرورش در برنامه ریزی توسعه پایدار

کد خبر : 85334 10 شهریور 1398
پ

سرپرست فرمانداری میاندورود: جایگاه و نقش موثر آموزش و پرورش در روند برنامه ریزی توسعه پایدار به خوبی دیده نشده است ‎


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میاندورود ،صبح امروز نشست مشورتی مدیر و معاونین آموزش و پرورش و کارشناسان با منفردی سرپرست فرمانداری میاندورود جهت تبیین اهداف و سیاستهای شورای آموزش و پرورش شهرستان میاندورود در دفتر فرماندار برگزار شد.
در آغاز جلسه علیجانی مدیر آموزش و پرورش میاندورود به ارائه گزارش عملکرد و برنامه های آموزش و پرورش شهرستان دراجرای برنامه توسعه پایدار پرداخت‌

حسین_منفردی سرپرست فرمانداری شهرستان میاندورود در این جلسه ضمن تسلیت فرارسیدن ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین عنوان کرد:امیدوارم تا ارادت ما به امام حسین (ع) قلبی و عملی باشد و فقط به ظاهر عزادار و از یاران امام حسین نباشیم.


منفردی با اشاره به نقش موثر آموزش و پرورش در توسعه پایدار ،خاطر نشان کرد:یکی از دلایل اینکه در توسعه پایدار در کشور به جایگاه مطلوب نرسیدیم این است که جایگاه و نقش آموزش و پرورش به خوبی دیده نشده است.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان میاندورود در ادامه اذعان داشت:توجه اول من به آموزش و پرورش است و به خاطر همین اعتقاد دارم جلسات شورای آموزش و پرورش باید منظم ترین ، موثرترین و کار آمدترین جلسات باشد.
سرپرست فرماندار میاندورود با اشاره به تاثیر پذیری رفتاری و اجتماعی جامعه از معلمان ،خاطر نشان کرد: یک معلم علاوه بردفاع از شخصیت خود و خانواده خود باید از شخصیت همه معلمان دفاع کند.

وی درادامه بیان کرد: هر کس مسئولیتی را قبول میکند ،باید یک سری رفتارها و وظایف را به واسطه آن شغل ومسئولیت پذیرا باشد و انجام دهد.
رفتار و منش و کلام یک معلم باید شایسته و در خور شخصیت و مقام والای معلم باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود ضمن تاکید بر مدیریت مشارکتی خاطر نشان کرد: مدیریت مشارکتی فقط مشورت و بهره گیری از دوستان و موافقین نیست و هر زمان توانستیم از مخالفان و منتقدین در مدیریت مشارکتی بهره مند شویم موفق خواهیم بود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها