فارسی| En امروز : 8 اسفند 1398

با حضور استاندار و مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی

آیین افتتاح فاز اول ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل

کد خبر : 85336 10 شهریور 1398
پ

فاز اول ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل با حضور حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران افتتاح شد... ‎

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، فاز اول ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل در پنجمین روز از هفته دولت با حضور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران، حجت الاسلام والمسلمین روحانی،امام جمعه و ولی زاده، فرماندارویژه شهرستان بابل،نجفی و نیاز آذری، نمایندگان مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، حبیب حسین زادگان ، مدیرکل ورزش و جوانان و مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.

با ‎بهره‌برداری از فاز اول طرح توسعه ورزشگاه هفت تیر بابل، ظرفیت این ورزشگاه از چهار هزار نفر به ۶ هزار نفر افزایش یافت.

حبیب حسین زادگان ، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مراسم بهره‌برداری از این طرح گفت: طرح توسعه فاز نخست ورزشگاه هفت تیر بابل با زیربنای دو هزار متر مربع و هزینه ۶۰ میلیارد ریال افتتاح شد که بر این اساس دو هزار صندلی به مجموعه ورزشگاه هفت تیر بابل اضافه شد .

وی افزود: افتتاح فاز اول ورزشگاه علاوه بر افزایش دو هزار صندلی  در زمینی به مساحت 1000متر مربع ، ایجاد اماکنی را در غرب ورزشگاه  و در زمینی به  مساحت 2000 متر مربع شامل اتاق رختکن بازیکنان مهمان و میزبان ، اتاق مربیان ، اتاق داوران و ناظر و نماینده فدراسیون و جایگاه ویژه مشتمل می شود.

فاز اول  این ورزشگاه در خرداد ماه 97 آغاز و در شهریور 98 به بهره برداری رسید.

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها