فارسی| En امروز : 18 مرداد 1399

نشست مشورتی بخشدار و شورای بخش مرکزی با فرماندار میاندورود برگزار شد

منفردی: توسعه روستا نیازمند ایجاد درآمد پایدار در روستا می باشد

کد خبر : 85357 11 شهریور 1398
پ

سرپرست فرمانداری شهرستان میاندورود در نشست مشورتی با بخشدار و شورای بخش مرکزی بیان کرد: با خردجمعی و استفاده از دانش و توانمندی نخبگان جهت تبیین برنامه ریزی توسعه پایدار اقدام خواهیم کرد ‎

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندورود ، صبح امروز نشست مشورتی بخشدار و شورای بخش مرکزی با منفردی سرپرست فرمانداری میاندورود در راستای تبیین اهداف و سیاستگذاری بخش مرکزی در جهت توسعه پایدار برگزار شد.

در ابتدای جلسه عسگری، بخشدار مرکزی ضمن تاکید بر وحدت و همبستگی تصریح کرد:بخشدار و شورای بخش مرکزی در غالب یک تیم و به عنوان ید واحد در راستای حل مشکلات بخش مرکزی است و روش مدیریت ما مشورتی است.
بخشدار مرکزی در ادامه گزارشی از عملکرد و چالشهای بخش مرکزی در این جلسه ارائه کرد.

در ادامه جلسه رییس و اعضای شورای بخش در مورد جاده ها و آب شرب بالادست ،لایروبی رودخانه،استقرار ادارات و ظرفیت بخش مرکزی با فرماندار بحث و گفتگو کردند.

حسین_منفردی ، سرپرست فرمانداری شهرستان میاندورود ،در این جلسه ضمن تسلیت ماه محرم بیان کرد:انشالله در این ماه عزیز بهره وافی و کافی را از معنویت ابا عبدالله ببریم.
سرپرست فرمانداری شهرستان میاندورود در نشست مشورتی با بخشدار و اعضای شورای بخش مرکزی با تاکید بر هماهنگی بیشتر اعضای شورا و بخشدار خاطر نشان کرد:هر جا از خرد جمعی بهره بردیم،موفقیت نسبی حاصل شد.

منفردی در ادامه بیان کرد : به دنبال افراد نخبه بگردید و از نظرات و مشاوره آنها در راستای توسعه بخش بهره مند شویم.

سرپرست فرمانداری میاندورود بیان کرد:در توزیع اعتبارات عدالت محور خواهیم بود و جناحی عمل نمیکنیم.

منفردی با اشاره به اولویت بندی نیازمندیها در شهرستان اذعان داشت:پیگیر جدب سرمایه گذار در روستاها ،خصوصا در حوزه کشاورزی و گردشگری هستیم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: برای توسعه روستا نیازمند ایجاد درآمد پایدار هستیم و طرحهای کارآمد و درآمدزا در حوزه گردشگری جهت توسعه صنعت گردشگری شهرستان را پیگیری خواهیم کرد.

اشتراک گذاری
پیوند ها