فارسی| En امروز : 3 بهمن 1398

فرماندار مرکز استان مازندران:

عمران، سازندگی و پیشرفت جامعه نتیجه تلاش کارگران است

کد خبر : 85368 10 شهریور 1398
پ

فرماندار شهرستان ساری در ادامه افزود: باید از کارفرمایان در چهارچوب قانون حمایت کرد تا بتوان سرمایه ها و سرمایه گذاران را جذب شهرستان نمود و صنعت شهرستان را رونق بخشید. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در نشست صمیمی با دبیر اجرایی و اعضا خانه کارگر استان و شهرستان ساری، با اشاره به ضرورت رسیدگی به مشکلات قشر کارگری گفت: هرچه عمران، سازندگی، پیشرفت در جامعه به دست می‌آید در نتیجه تلاش کارگران است.

وی با بیان اینکه اتحاد و داشتن هدف مشترک میان کارگران و تشکل‌های کارگری ضروری است، اظهار کرد: کارگران به عنوان قشری تاثیرگذار و سازنده هستند و  این تصور باید از ذهن کارگران خارج شود که این قشر طبقه‌ای ضعیف هستند بلکه جامعه کارگری باید بداند که در صورت اتحاد و حفظ حرمت ها می‌تواند با اراده لازم در تصمیم‌گیری‌ها نقش لازم را ایفا کند.

فرماندار شهرستان ساری در ادامه افزود: باید از کارفرمایان در چهارچوب قانون حمایت کرد تا بتوان سرمایه ها و سرمایه گذاران را جذب شهرستان نمود و صنعت شهرستان را رونق بخشید.

 رضایی با اشاره به شعار سال، خاطرنشان کرد: اشتغال و امنیت شغلی در سایه تولید به وجود می‌آید و تولید ملی موجب اشتغال‌زایی، کارآفرینی و افزایش بهره‌وری در تمامی عرصه‌ها به شمار می‌رود که بهبود وضعیت اجتماعی، رفاه زندگی مردم و رشد و توسعه اقتصاد کشور را موجب می‌شود و در واقع تولید داخلی، ستون فقرات اقتصاد مقاومتی محسوب می‌گردد.

همچنین در این نشست دبیر اجرائی خانه کارگر استان با اهدا لوح سپاس از زحمات و پشتیبانی‌های رضایی فرماندار شهرستان ساری تجلیل به عمل آورد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها