فارسی| En امروز : 8 اسفند 1398

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کلاردشت

کد خبر : 85407 13 شهریور 1398
پ

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کلاردشت ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری :

صبح امروز سیزدهم شهریور ماه جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان به ریاست کامران پولادی فرماندار کلاردشت و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در راستای اجتماعی شدن عرصه مبارزه با مواد مخدر در محل فرمانداری برگزار شد .

فرماندار شهرستان کلاردشت ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع(  72  تن از یاران با وفایش با اشاره به اینکه بزرگترین هدف شورای هماهنگی را پیشگیری از گرایش افراد به مواد مخدر و جلوگیری از بروز مشکلاتی است که توسط معتادین به مواد مخدر در جامعه بوجود می آید . گفت : بهترین راهکار برای پیشگیری از اعتیاد ، نشاط اجتماعی و فرهنگ سازی در رابطه با آسیب های مواد مخدر می باشد . وی همچنین اظهار داشت : مشکلات و معضلات ناشی از اعتیاد فقط برای فرد معتاد مشکل ایجاد نمی کند بلکه علاوه بر خانواده برای جامعه نیز مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد و هزینه های سنگینی به کشور تحمیل می کند .

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کلاردشت گفت : در حوزه مبارزه با مواد مخدر زحمات فراوانی در شهرستان صورت گرفته و با تلاش مضاعف مسئولین و دستگاهای مرتبط با یک برنامه ریزی منسجم می توان بطور جدی با توزیع کنندگان مواد مخدر در کلاردشت برخورد قاطع کرد تا معضلات و آسیب های مواد مخدر تا حدود زیادی کاهش یابد و فضا برای متخلفین و مجرمین مواد مخدر ناامن شود .  

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها