فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

چهارمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان برگزار شد.

کد خبر : 85473 16 شهریور 1398
پ

چهارمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان با هدف بررسی کاستی های موجود در شعب اخذ رای و برخط بودن تمامی شعب در بخش های شهرستان سوادکوه برگزار شد. ‎

چهارمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان با هدف بررسی کاستی های موجود در شعب اخذ رای و برخط بودن تمامی شعب در بخش های شهرستان سوادکوه در روز پنجشنبه 98/06/14 به ریاست آقای قربانی ، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری و با حضور اعضای کمیته برگزار شد . در ابتدای جلسه آقای یزدانی فرماندار سوادکوه به کاستیهای موجود در بحث زیرساخت ارتباطی همراه اول در 2 روستا اشاره نمودند  و سعی بر آن است تا هرچه سریعتر نسبت به رفع مشکل اقدامات لازم انجام پذیرد .ضمناً در این خصوص مکاتبه هایی با نهادهای ذیربط انجام شده که طی زمان بندی مشخص این مشسکلات نیز برطرف خواهد شد .

در ادامه نماینده شرکت توزیع برق شهرستان با اشاره باینکه در ابتدا می بایست نقاط شعب اخذ رای به این اداره معرفی شود تا اقدامات لازم جهت برقرار بودن خطوط در شعب مورد نظر فراهم گردد .

سپس نماینده زیرساخت به فراهم بودن ظرفیت شهرستان جهت ارتقاء و افزایش پهنای باند در شهرستان اشاره کردند و تنها مشکل احتمالی در ایام انتخابات پایدار بودن خطوط فیبر نوری است که لازمه آن عدم حفاری از سوی سازمان ها در ایام مربوطه می باشد.

سپس دکتر قربانی ضمن جمع بندی موارد خواسته شده با اشاره به مسئولیتی که کمیته فناوری اطلاعات برعهده این دفتر نهاده اند بیان نمودند برحسب وظیفه می بایست نقاطی که بیشتر در استان دچار مشکل ارتباطی هستند نسبت به رفع آن اقدام کنیم و باتوجه به اینکه 24 فرآیند در انتخابات بصورت کاملا الکترونیکی انجام می گردد و تنها یک فرآیند مربوط به ارائه برگه رای و شمارش آرا بصورت دستی انجام می پذیرد باید نهایت سعی را جهت برقراری کامل ارتباط در شهرستان برقرار کنیم .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها