فارسی| En امروز : 3 بهمن 1398

آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیر هم‌سطح حسین آباد به بندرامیرآباد در شهرستان بهشهر با حضور وزیر راه وشهرسازی

کد خبر : 85518 17 شهریور 1398
پ

عملیات اجرایی تقاطع غیر هم‌سطح حسین آباد به بندرامیرآباد در شهرستان بهشهر، شامگاه شنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی، امام جمعه بهشهر، استاندارمازندران، فرماندار بهشهر و معاونین، شاعری نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان شهرستانی و استانی شروع شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر عملیات اجرایی تقاطع غیر هم‌سطح حسین آباد به بندرامیرآباد در شهرستان بهشهر، شامگاه شنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی، امام جمعه بهشهر، استاندارمازندران، فرماندار بهشهر و معاونین، شاعری نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان شهرستانی و استانی شروع شد.

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه عملیات اجرایی تقاطع غیر هم سطح حسین آباد به بندرامیرآباد در جمع خبرنگاران گفت: این تقاطع برای ایمنی عبور و مرور اجرایی شده و ۵۰۰ متر طول دارد.

محمد اسلامی افزود: این تقاطع غیرهم سطح با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان در زمان تعیین شده بیس از 30 ماهه به اتمام می رسد.

وی بیان داشت: تجهیز کارگاه قوی انجام شده و انتظار داریم در ادامه هم با همین دقت کار انجام شود.

وزیر راه و شهرسازی همچنین گفت: ۱۲ کیلومتر تعریض جاده منتهی به بندر امیرآباد باقی مانده است و از مواردی است که از سالیان پیش آغاز شده و پیگیری می شود.

اسلامی افزود: باید تحرک جدیدی برای محور حسین آباد بهشهر انجام شود چرا که این پروژه زمان بر شده است.

وی در ادامه با اشاره به بهسازی راه روستایی در سطح کشور در قالب اقدام ملی گفت: احداث ۲ هزار کیلومتر راه در دستور کار است که از این مقدار ۱۰۰ کیلومتر در استان مازندران واقع شده است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: برخی از راه های روستایی برای مناطق محروم است که در محور نکا و بهشهر احداث راه روستایی مناطق هزارجریب از برنامه های اولویت دار است.

محمد اسلامی روز شنبه برای افتتاح چند پروژه به مازندران سفر کرد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها