فارسی| En امروز : 15 خرداد 1399

روابط عمومی فرمانداری بابلسر:

پیام تبریک فرماندار بابلسر به مناسبت فرارسیدن روز آتش نشانی و ایمنی

کد خبر : 86020 7 مهر 1398
پ

اسماعیل حسن زاده فرماندار شهرستان بابلسر در پیامی فرارسیدن هفتم مهر ماه، روز آتش نشانی و ایمنی را به همه آتش نشانان شهرستان تبریک گفت. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بابلسر، اسماعیل حسن زاده در پیامی فرارسیدن هفتم مهر ماه، روز آتش نشانی و ایمنی را به همه آتش نشانان شهرستان بابلسر تبریک و تهنیت گفت.َ

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

هفتم مهر نماد ایثار، از خود گذشتگی و روز عروج 21 نفر از آتش‌نشان های قهرمان کشور بود که در آغازین روزهای هجوم ناجوانمردانه دشمن بعثی به خاک میهن اسلامی ایران و پس از بمباران پالایشگاه بزرگ آبادان توسط هواپیماهای عراق برای خاموش نمودن آتش خشم و نفاق از جان خویش گذشتند و با شهادت خود برگی زرینی در تاریخ این نظام و صنعت نفت کشور رقم زدند.

آتش نشانانی که جان هم وطنان و حفظ کیان کشور برای آنها مقدم بر جسم و تن خود است و برای تامین ایمنی و مقابله با حوادث احتمالی از هیچ تلاشی دریغ نورزدیده‌اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان، این روز فرخنده را به همه شما ایثارگران جان برکف سازمان آتش‌نشانی بابلسر صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم در تامین ایمنی و حفظ جان و سلامت خود و مردم شهرستان سربلند و پیروز باشید.

عزت وسربلندی شما را از خداوند متعال خواستارم.

اسماعیل حسن زاده

فرماندار شهرستان بابلسر

اشتراک گذاری
پیوند ها