فارسی| En امروز : 15 خرداد 1399

فرماندار بابلسر:

نیروی انتظامی، برآمده از قدرت مردم است / امنیت، اصلی‌ترین مولفه توسعه در کشور است.

کد خبر : 86177 13 مهر 1398
پ

فرماندار شهرستان بابلسر با بیان اینکه نیروی انتظامی از میان مردم و برآمده از قدرت مردمی است، گفت: اگر بخواهیم در کشور در تمامی زمینه‌ها شاهد رشد و توسعه باشیم، این مهم جزدر سایه امنیت حاصل نخواهد شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر، اسماعیل حسن‌زاده در مراسم صبح امروز صبحگاه مشترک بمناسبت هفته نیروی انتظامی با اشاره به تفاوت‌های موجود بین نیروهای پلیس در ایران با سایر کشورها اشاره کرد و افزود: پلیس ایران در سه شاخص رفتار، ساختار و اهداف با دولت‌های دیگر قابل تمییز است چرا که رفتار نیروهای پلیس در نظام اسلامی برگرفته از دین مبین اسلام و سیره ائمه الهی بوده و از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی با هدف برقراری و ارتقای امنیت برای آحاد مردم به صورت هدفمند گام برداشت.

فرماندار شهرستان بابلسر از امنیت به عنوان مهمترین و اصلی‌ترین مولفه در توسعه کشور نام برد و تصریح کرد: اگر بخواهیم در کشور در تمامی زمینه‌ها شاهد رشد و توسعه باشیم، این مهم جزدر سایه امنیت حاصل نخواهد شد.

رییس شورای تامین شهرستان ادامه داد: تمامی ارکان نیروی انتظامی برآمده از مردم و قدرت آنان است و این سازمان مردمی، ساختار خود را در جهت برآوردن خواسته‌های ملت توسط خود مردم و تشکل‌های آنان شکل داد.

حسن  زاده در بخش دیگری از سخنان خود، اجتماعی بودن و مردمی بودن نیروی پلیس را به عنوان دو شاخص مهم در مقبولیت و محبوبیت در میان مردم عنوان کرد و افزود: امروزه پلیس به صورت مستقیم و در راس تمام نیروها، حافظ برقراری نظم وامنیت در جامعه است تا مردم در تمامی بخش‌ها اعم از بازار، صنعت، دانشگاه، مدرسه در سایه این امنیت در جهت رشد و توسعه کشورحرکت نمایند.

وی، از نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی علمی، کاربردی و عملیاتی نام برد که در سال‌های اخیر با رویکرد پژوهش  محور و دانش محور باعث ایجاد اعتماد بیشتر مردم به خود گردید.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها