فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

پیام فرماندار شهرستان ساری به مناسبت هفته پدافند غیرعامل

کد خبر : 87688 7 آبان 1398
پ

فرماندار ساری با صدور پیامی فرارسیدن هفته پدافند غیرعامل گرامی داشت. ‎ ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، هشتم آبان ماه در تقویم رسمی کشور روز "ملی پدافند غیرعامل" به ثبت رسیده. در سال 82 مقام معظم رهبری در فرمانی تشکیل کمیته دائمی پدافند غیرعامل را ابلاغ و ازآن‌پس هشتم آبان ماه به‌عنوان روز ملی پدافند غیرعامل بر صفحه تقویم جای گرفت ازاین‌رو رضایی در پیامی فرارسیدن هفته پدافند غیرعامل گرامی داشت که متن پیام به شرح زیر است.

 

پدافند غیرعامل به عنوان یکی از ساده‌ترین راه‌ها، کم هزینه‌ترین شیوه‌ها و صلح‌آمیزترین روش‌های دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان خود؛ از جمله مهم‌ترین عوامل اقتدار و توفیق دولت‌ها در حفظ و گسترش امنیت ملی و زمینه‌ساز توسعه متوازن و پایدار و عامل دستیابی به رفاه و توسعه همه‌جانبه است.

اندیشه و تأمل در این تعریف نشان‌دهنده ارتباط ناگسستنی بین الزامات پدافند غیرعامل و امنیت ملی و داخلی کشور است، لذا هفته پدافند غیرعامل(۸‌ تا ۱۴ آبان ۱۳۹۸) با شعار "پدافند غیرعامل مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید" فرصت مغتنمی برای فرهنگ سازی و ترویج گفتمان این رویکرد برای اقشار مختلف مردم و مسئولان است.

این‌جانب فرارسیدن روز و هفته پدافند غیرعامل را به فعالان این عرصه تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون همگان را در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ‌سازی در خصوص ضرورت به‌کارگیری اصول پدافند غیرعامل در بین آحاد جامعه را از خداوند متعال خواستارم.

 

عباسعلی رضایی

فرماندار شهرستان ساری

اشتراک گذاری
پیوند ها