فارسی| En امروز : 15 خرداد 1399

روابط عمومی فرمانداری بابلسر:

پیام فرماندار شهرستان بابلسر به مناسبت یوم ا... ۱۳ آبان

کد خبر : 87864 13 آبان 1398
پ

فرماندار شهرستان بابلسر در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۳ آبان از همه مردم دعوت کرد تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی این روز، بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام دارند. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر؛ عصر امروز یکشنبه ۱۲ آبان، اسماعیل حسن‌زاده فرماندار در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری، در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۳ آبان از همه مردم دعوت کرد تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی این روز بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام دارند.

بسم الله الرحمن الرحیم

در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی، سیزده آبان یادآور ۳ اتفاق مهم تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، به شهادت رساندن دانش‌آموزان مظلوم در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و تسخیر سفارت آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) می‌باشد، سه رویدادی که هر یک به سهم خود نقش موثری را در پیشبرد انقلاب اسلامی داشته است.

همه رویدادهای این روز تاریخی بزرگ پیام‌ها و درس‌هایی را برای نسل حاضر و نسل‌های آینده دارد که تقویت روحیه خودباوری، اعتماد به نفس و ضرورت هوشیاری در برابر توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان از مهمترین درس‌های این وقایع می‌باشد و این روز به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدت‌های ملت غیور ایران به ثبت رسیده است.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز ۱۳ آبان از عموم مردم شریف و ولایت‌مدار شهرستان بابلسر دعوت می‌نمایم تا با حضور گسترده خود در تظاهرات ضد استکباری این روز انزجار خود را از اقدامات استکبار جهانی و هم پیمانانش بر علیه ملت ایران اسلامی، اعلام دارند و امید است با استعانت از الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در آینده‌ای نزدیک شاهد سرنگونی تمامی مستکبران جهان و رهایی مظلومان باشیم.

 

اسماعیل حسن‌زاده

فرماندار شهرستان بابلسر

اشتراک گذاری
پیوند ها