فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

برگزاری ورزش صبحگاهی و صبحانه سالم در ادارات شهرستان کلاردشت

کد خبر : 87892 13 آبان 1398
پ

برگزاری ورزش صبحگاهی و صبحانه سالم در ادارات شهرستان کلاردشت ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری :

صبح امروز دوشنبه سیزدهم آبان ماه در راستای تحقق شعار امید اجتماعی ، نشاط و سلامت در سطح استان به دستور استاندار محترم مازندران ، ورزش صبحگاهی و صبحانه سالم  با حضور کامران پولادی فرماندار شهرستان کلاردشت  ، بخشدار مرکزی  ، شهردار ، رئیس شورای شهر،  روساء و پرسنل ادارات  با هماهنگی اداره ورزش و جوانان در سالن ورزشی بعثت برگزار شد .

فرماندار شهرستان کلاردشت با اشاره به اینکه سلامتی و امنیت دو نعمت پنهان و ارزشمند در جامعه هستند اظهار داشت : ترویج ورزش میان کارمندان موجب ایجاد صمیمیت و انس محبت بیشتر و بالا رفتن راندمان کاری می شود . و این صمیمیت میان آنان ضمن افزایش نشاط و شادابی به سلامت جسمی و معنوی  و روحی آنها نیز کمک خواهد کرد و در افزایش کارآمدی دستگاه تاثیرگذار است و درمان رایگانی است که برای همه افراد جامعه لازم و ضروری می باشد .

در ادامه در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه و به منظور اصلاح الگوی تغذیه و نقش و اهمیت آن در سلامت ، صبحانه سالم به طور همزمان با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان  در سالن ورزشی بعثت صرف شد .

فرماندار شهرستان کلاردشت در این خصوص افزود : افزایش بیماری های غیر واگیر در جامعه به دنبال الگوی ناصحیح تغذیه و مواد غذایی ناسالم رخ داداه است که در این زمینه جامعه باید به سمت الگوی مصرف سالم رفته و از استفاده کردن بیش از حد چربی ، ترشی ، نمک و شکر به عنوان سموم سفید پیشگیری شود .

در پایان نماینده عالی دولت در شهرستان گفت : هم اکنون طراحی صبحانه سالم در ادارات شهرستان کلاردشت انجام می شود به طوری که نه تنها آنچه درهنگام صبحانه میخوریم ارزش غذایی داشته باشد بلکه بتواند در کاهش بیماری ها هم موثر باشد .

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها