فارسی| En امروز : 15 خرداد 1399

روابط عمومی فرمانداری بابلسر:

استاندار مازندران پای درددل مردم بابلسر نشست

کد خبر : 87972 14 آبان 1398
پ

احمد حسین زادگان استاندار مازندران به همراه مدیران استانی و شهرستانی امروز سه‌شنبه ملاقات هفتگی خود را در بابلسر برگزار و مشکلات بیش از ۲۰۰ نفر از مردم این شهرستان را بررسی و پیگیری کرد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بابلسر، در این دیدار مردم بابلسر خواستار حفظ میراث فرهنگی شهرستان شدند و در حضور استاندار مازندران از وضعیت میراث فرهنگی بابلسر که در حال تخریب و فراموشی هستند، انتقاد کردند.

بابلسری ها خواستار احیای ساختمان شهربانی بابلسر به عنوان یکی از نمادها و میراث فرهنگی شهر شدند که با وجود قابلیت تبدیل شدن به موزه ، در حال خاک خوردن است .

بر طرف شدن مشکل آب شرب در این شهرستان از دیگر خواسته های مردم گردشگر پذیر بابلسر بود که بیشتر در زمان تابستان و اوج مسافر آب های شرب قطع می شود .

بازگشت دفتر نظام وظیفه نیز دیگر خواسته مردم بابلسر بود که در حال حاضر برای پیگیری مسائل حوزه نظام وظیفه و سربازی باید تا مرکز استان سفر کنند.

استاندار مازندران قبل از حضور در فرمانداری بابلسر بر سر مزار شهدای این شهرستان حضور یافت و با شهدا و آرمان های آنها تجدید بیعت کرد و بعد از آن نیز جهت دیدار و گفت و گو به منزل پدر سردار شهید جلال حبیب الله پور شهید مدافع حرم شهرستان بابلسر رفت.

دیدار مردم با استاندار از ساعت ۹ صبح آغاز شد و تا ساعت ۱۲ ادامه داشت.

اشتراک گذاری
پیوند ها