فارسی| En امروز : 17 خرداد 1399

رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان؛

برنامه ثبت پرسشنامه انتخابات برای پیش ثبت نام داوطلبین ویژه تلفن همراه آماده بهره برداری است

کد خبر : 88631 13 آذر 1398
پ

قربانی: انجام این کار از سوی داوطلبان اجباری نیست؛ ولی اگر داوطلبان این کار را انجام دهند، یک کد رهگیری برای آنها ارسال می‌شود که با داشتن آن، فرایند ثبت نام آنها در فرمانداری در کوتاه ترین زمان انجام می شود. ‎ ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، ابوذر قربانی، رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان گفت: داوطلبان می‌توانند به تارنمای وزارت کشور به نشانی اینترنتی www.moi.ir مراجعه کنند و «برنامه ثبت پرسشنامه انتخابات، ویژه تلفن همراه» که در سمت راست پایین صفحه نخست این تارنما قرار دارد را بر روی تلفن همراه خود نصب و اطلاعات خود را وارد نمایند.
وی بیان کرد: انجام این کار از سوی داوطلبان اجباری نیست؛ ولی اگر داوطلبان این کار را انجام دهند، یک کد رهگیری برای آنها ارسال می‌شود و با داشتن این کد رهگیری، فرایند ثبت نام آنها در فرمانداری در کوتاه ترین زمان انجام و این موضوع موجب تسریع در فرایند ثبت نام آنها می شود.
قربانی ادامه داد: نکته مهم اینکه به هیچ عنوان این به معنای ثبت نام نیست و باید فرد با مراجعه حضوری ثبت نام خود را تکمیل نماید و حقی به واسطه پیش ثبت نام برای کسی ایجاد نمی شود .
وی افزود : طبق تصویبنامه ، مدارکی که تصویر آن توسط داوطلب تهیه و آپلود می شود باید ممهور به مهر ستاد ثبت نام باشد ، به این معنی که تمامی مراحل ثبت نام در اپ انجام و مرحله آخر که بارگذاری تصویر مدارک است باید در ستاد و پس از برابر اصل شدن مدرک و ممهور شدن آن انجام و سپس ارسال و کد رهگیری دریافت شود .
رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان گفت : این اپ کار اپراتوری را تسهیل می نماید و داوطلب باید در محل ثبت نام بصورت حضوری کار خود را تکمیل و پرسشنامه را در محل امضا کند.

اشتراک گذاری
پیوند ها