فارسی| En امروز : 15 فروردین 1399

فرماندار مرکز استان مازندران خبر داد:

بزرگداشت شهیدپرافتخار اسلام سردار قاسم سلیمانی در مصلی ساری برگزار می‌شود

کد خبر : 89503 15 دی 1398
پ

مراسم بزرگداشت شهیدپرافتخار اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی پنج‌شنبه 19دی ماه همزمان با نماز مغرب و عشاء در مصلی ساری برگزار می‌شود. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان ساری که با حضور روسای ادارات و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی شهرستان برگزار شد، گفت: شهادت اجری بود که خداوند به یک عمر مجاهدت و تلاش مخلصانه حاج قاسم سلیمانی به این سردار مقاومت عنایت فرموده است.

وی در تبیین شخصیت این فرمانده دلاور سپاه اسلام، اظهار کرد: سال‌ها باید بگذرد تا برخی از نقاط ناشناخته کارنامه درخشان این مجاهد نستوه برای افکار عمومی آشکار شود و حقایق مجاهدت‌های این فرمانده دلیر و شجاع سپاه اسلام را درک کنیم.

فرماندار مرکز استان مازندران سردار شهید قاسم سلیمانی را نماد بین المللی مقاومت و منادی اتحاد، وحدت و یکپارچگی ملت شریف ایران و ملل اسلامی خواند و تصریح کرد: بی‌شک قطره قطره خون این شهید عزیز و دیگر شهدای جبهه مقاومت روح تازه‌ای را به عزم و اراده ملت ایران و جبهه مقاومت اسلامی برای مجاهدت در راه خدا خواهد دمید.

رضایی ضمن تشکر از همکاری تمام دستگاه‌ها اداری و نظامی شهرستان ساری در برپایی مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی در حسینیه عاشقان کربلا، اعلام کرد: مراسم بزرگداشت مقام شامخ فرمانده دلها و سردار میدان های بزرگ و خطیر جانفشانی و از خودگذشتگی در مسیر پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی و حریم آل الله ( علیهم السلام )، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان با نماز مغرب و عشاء با سخنرانی سردار سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج کشور در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها