فارسی| En امروز : 10 اسفند 1398

کمیته اطلاع‌رسانی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی:

احراز صلاحیت 9 داوطلب نمایندگی مجلس در بابلسر / اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان نیمه دوم بهمن‌ ماه

کد خبر : 89632 22 دی 1398
پ

بر اساس اعلام نتایج بررسی در هیات نظارت، صلاحیت‌ 9 نفر در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار احراز گردید. افرادی که رد صلاحیت شده اند 5 روز برای اعتراض زمان دارند و این آخرین مرحله اعلام تائید صلاحیت‌ها نیست. ‎

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار به دنبال اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها در هیأت‌ نظارت و با انصراف 5 داوطلب از مجموع 25 داوطلب ثبت‌نام شده در این حوزه انتخابیه، صلاحیت تعداد 9 نفر تایید  گردید. 

همچنین، در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار بر اساس نتایج اعلام شده از سوی هیات نظارت، صلاحیت 5 نفر از داوطلبین ، احراز نگردید و 6 نفر نیز رد صلاحیت شدند.

افرادی که رد صلاحیت شده‌اند 5 روز برای اعتراض زمان دارند و این آخرین مرحله اعلام تائید صلاحیت‌ها نیست و نیمه دوم بهمن ماه اسامی کاندیداهای تائید شده قطعی می‌شود.

بر اساس زمانبندی تعیین‌شده برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، داوطلبین رد صلاحیت شده و احراز صلاحیت نشده برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه از 22 دی تا 26 دی به مدت 5 روزدر صورت تمایل به اعتراض می‌توانند از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهربه دفاتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان مراجعه کنند.

اشتراک گذاری
پیوند ها