فارسی| En امروز : 21 تیر 1399

توحیدی مقدم:

بوم گردی و روستاگردی، مقصدی روشن در آینده گردشگری

کد خبر : 89654 26 دی 1398
پ

فرماندار نکا: سرمایه‌های پنهان جامعه بیشتر مورد توجه قرار گیرند می‌توانند توانمندی بسیاری را در حوزه‌های اقتصادی ایجاد و اقتصاد روستا را متحول کند. ‎

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نکا، توحیدی مقدم فرماندار نکا در جلسه گردشگری روستایی با اشاره به اینکه روستاگردی یکی از انواع سفرهایی است که در بین عموم مردم جذابیت دارد، بیان داشت: سرمایه‌های پنهان جامعه اگر بیشتر مورد توجه قرار گیرند می‌توانند توانمندی بسیاری را در حوزه‌های اقتصادی ایجاد و اقتصاد روستا را متحول کند.

نماینده ارشد دولت در این شهرستان تصریح کرد: یکی از موضوعات مورد تاکید سیاست‌های دولت، بحث گردشگری و توسعه این صنعت در روستاها است.

توحیدی مقدم افزود: شهرستان نکا بخصوص بخش هزارجریب ظرفیتهای گردشگری مناسبی دارد، لذا با معرفی روستاها و مناطق گردشگری هر روستا، در جذب سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در صنعت توریسم تلاش کنیم.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیز در این جلسه گفت: مناسب‌سازی فضای عمومی روستاها، تنظیف معابر، رعایت نکات زیست‌محیطی، نصب راهنماهای اماکن تاریخی، توسعه و بازارچه‌های محلی برای عرضه صنایع‌دستی ازجمله مهم‌ترین اولویت‌های روستا در حوزه گردشگری می باشد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها