فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

فرماندار شهرستان ساری:

اقتدار نظام اسلامی در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

کد خبر : 89677 25 دی 1398
پ

فرماندار شهرستان ساری با تبیین جایگاه انتخابات و اشاره بر ثمرات حضور حداکثری مردم در این انتخابات، تصریح کرد: اقتدار نظام اسلامی در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است. ‎ ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در جلسه هیات امناء مساجد و تکایا حوزه انتخابیه شهرستانهای ساری و میاندورود ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه‌الزهرا(س) گفت: باید از ویژگی‌های اخلاقی و خصوصیات بارز آن بانوی اسلام درس گرفت و آن را در عرصه‌های مختلف زندگی و آموزه‌های دینی به کار بست.

وی با اظهار تاسف از سانحه هوایی پرواز اوکراین، گفت: به خانواده‌های جان‌باختگان بخصوص جانباختگان ساروی این سانحه دردناک تسلیت گفته و از خداوند متعال علو درجات برای آن عزیزان و صبر برای خانواده‌هایشان خواستارم.

فرماندار شهرستان ساری با تبیین جایگاه انتخابات و اشاره بر ثمرات حضور حداکثری مردم در این انتخابات، تصریح کرد:  اقتدار نظام اسلامی در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

رضایی با بیان اینکه برگزاری مطلوب انتخابات با مشارکت حداکثری موجب انفعال دشمن می شود، خاطرنشان کرد: مهمترین کارکرد انتخابات، خنثی سازی توطئه های دشمنان است و لازم است با مشارکت حداکثری مردم و پایبندی به قانون، انتخاباتی با شکوه و سالم در کشور را برگزار کنیم.

وی صیانت از آرای مردم مهمترین رسالت مجریان انتخابات دانست و افزود: مهمترین راهبرد مجریان، ناظران و هیئت بازرسی در انتخابات،  صیانت از آرای مردم و برگزاری انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم است.

اشتراک گذاری
پیوند ها