فارسی| En امروز : 10 اسفند 1398

نشست مشورتی فرماندار میاندورود با مدیران شبکه فضای مجازی میاندورود

تبیین اهداف و سیاستگذاریهای فضای مجازی در فرمانداری میاندورود

کد خبر : 89776 29 دی 1398
پ

نشست مشورتی مدیران فضای مجازی شهرستان میاندورود با فرماندار و دادستان و پلیس فتای میاندورود در راستای سیاستگذاری و تبیین تخلفات انتخاباتی ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندورود ، در راستای سیاستگذاری و ارتباط و هماهنگی بیشتر فضای مجازی با فرمانداری و دستگاههای نظارتی و تبیین تخلفات انتخاباتی ، نشست مشورتی مدیران کانالهای تلگرامی و فضای مجازی شهرستان میاندورود با  حسین منفردی فرماندار ، هاشمی دادستان و پلیس فتای  شهرستان میاندورود برگزار شد.

 

حسین منفردی فرماندار شهرستان میاندورود،ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی و حادثه سقوط هواپیماعنوان کرد:سردار سلیمانی یکی از رشیدترین و شجاعترین مبارزان مقابل تروریسم در جهان بوده است.

 

فرماندار میاندورود ضمن تشکر از حضور ادمینها و مشارکت آنها در این جلسه عنوان کرد: با توجه به گسترش فضای مجازی امروزه همه مردم رسانه اای شدند و خبرنگار هستند و فضای رسانی ای امروز یک دهکده جهانی است.

 

حسین منفردی  در این جلسه ضمن تاکید بر تشویق مردم بر مشارکت حداکثری در انتخابات ،عنوان کرد: حق تبلیغ برای کاندیدای مورد نظر هر شخص محفوظ و قابل احترام است ولی از تخریب و دروغ پراکنی برای برای کاندیداهای دیگر خودداری شود.

 

 نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود اظهار داشت : رسانه ها از تشدید و بزرگنمایی کاستیها  و ترویج نا امیدی  در مردم خودداری کنند و سعی  کنند تا در امید درجامعهحفظ شود.

 

 وی بابیان اینکه در خیلی از موارد فضای مجازی نقش آفرینی مثبت داشته است و بعضا مورد آسب شده است عنوان کرد: رسانهای مجازی در انتشار اخبار جانب عدالت را رعایت کرده و با انتشار صحیح قضاوت را به مردم واگذار کنند.

 

منفردی  بابیان اینکه مشارکت در انتخابات معیار سنجش محبوبیت و حاکمیت  در هر کشور است ،تاکید کرد: وظیفه رسانه ها در این برهه سنگین است و نسبت به تشویق مردم به مشارکت حداکثری اقدام نمایند.

 

فرماندار میاندورود در پایان ضمن اشاره به بعضی از بد اخلاقیها  و انتشار اخبار حاشیه ای در فضای مجازی اذعان داشت: بعضی از دوست داران انقلاب بعضا نا آگاهانه در زمین دشمن بازی میکنند و کاری میکنند که هدف  رسانه های غربی می باشد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها