فارسی| En امروز : 15 فروردین 1399

سرپرست فرمانداری محمودآباد:

22بهمن بیانگر اقتدار و عزم ملّی است

کد خبر : 90433 19 بهمن 1398
پ

صبح امروز شنبه 19 بهمن جلسه ستاد برگزاری راهپیمایی 22 بهمن به ریاست علیرضا شریعت سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد و احمد محمدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و غلامرضا رنجبر بخشدار مرکزی و اسماعیل ابراهیم نژاد فرماندهی سپاه محمودآباد در محل فرمانداری برگزار شد. ‎

علیرضا شریعت طی سخنانی در این جلسه گفت: حضور حداکثری و پرشور مردم در راهپیمایی چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی میزان اقتدر و عزم ملّی را به دنیا نشان می دهد و حامل این پیام به دنیا است که انقلاب ما مردمی بوده و مردمی مانده است.

شریعت افزود: چهل سال است که مردم در این کشور با انتخاب خود در اداره امور سهیم هستند که این مهم مایه مباهات است.

وی در ادامه با بیان اینکه شاید برخی ها جمهوری اسلامی را با گذشته مقایسه کنند, یادآور شد: آن فضای سیاسی بسته, فاصله طبقاتی زیاد, شرایط اقتصادی سخت و فضای امنیتی وحشتناک با حضور ساواک هیچ وقت از یادها نخواهد رفت.

علیرضا شریعت خاطرنشان کرد: در گذشته  تنها یک حزب به نام رستاخیز وجود داشت و اراده ای در درون کشور برای تصمیم گیری وجود نداشت و تصمیمات در بیرون از کشور گرفته می شد.

وی اذعان داشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی فضای باز سیاسی با حضور همه طیوف و مردم است و طبیعی است که در این میان اختلاف آرا وجود داشته باشد که با اتکا به قانون اساسی مسیر برون رفت از این اختلافات و مشکلات هموار می شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد در پایان با اشاره به اینکه 22 بهمن امسال به دلیل تقارن با اربعین سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی چهره آسمانی دارد تصریح کرد: پس از حماسه میلیونی در 22 بهمن, مردم با همین انگیزه و شور در دوم اسفند پای صندوق های رای خواهند رفت و بار دیگر دشمنان قسم خورده ملت و نظام متوجه تحلیل های غلط  خود شده و رو سیاه می شوند.

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری