فارسی| En امروز : 15 فروردین 1399

همزمان با هشتمین روز از دهه فجر

افتتاح سه پروژه خدماتی و ورزشی در محمودآباد

کد خبر : 90435 19 بهمن 1398
پ

پیش از ظهر امروز و همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر دو شعبه بانک ، پست بانک در روستاهای خشت سر و گلیرد و طلارم و یک باشگاه ورزشی با حضور سرپرست فرمانداری و مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد. ‎

آیین افتتاح این پروژه ها با حضور علیرضا شریعت  سرپرست فرمانداری و صدیقه حق شناس معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان محمودآباد و طیبی معاون امور شعب پت بانک استان مازندران و جمعی از مدیران ادارات شهرستان برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد طی سخنانی در حاشییه این افتتاح گفت: در حال حاضر در شرایط تحریمی و جنگ اقتصادی هستیم و جالب است بدانید که در این فقط در محمودآباد و ایام دهه فجر 62 پروژه افتتاح شده است.

وی افزود: ارزش پروژه های افتتاح شده بالغ بر 84 میلیارد تومان بوده که عمده آن مربوط به حوزه های اقتصادی روستایی است.

علیرضا شریعت ضمن تقدیر از مسولان پست بانک استان مازندران جهت همکاری با روستاهای در حال رونق برای ایجاد پست بانک یادآور شد: اشتغال زایی زود بازده با هزینه های اندک برای روستاییان امکان پذیر است که روستاییان عزیز می توانند در قالب اشتغال خانوار, تعاونی ها و مشارکت های چند نفره جوانان اقدام کنند.

شریعت در پایان خاطرنشان کرد: نرخ بیکاری در شهرستان محمودآباد 6/9 است که با اندکی تلاش می توان این عدد را به پاین ترین حد ممکن رساند و گام بزرگی در جهت رفع این مشکل برداشت.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری