فارسی| En امروز : 17 فروردین 1399

به جهت حضور حماسی و پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22

فرماندار بابل از مردم بابل تشکر و قدردانی کرد

کد خبر : 90641 26 بهمن 1398
پ

فرماندار بابل در پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم ولایتمدار این شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد... ‎

فرماندار بابل در پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم ولایتمدار این شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

در یوم الله 22 بهمن بار دیگر شهرستان بابل همگام با سراسر کشور به خود بالید و با خلق حماسه ای ماندگار، خون تازه ای بر پیکر پر برکت انقلاب اسلامی تزریق نمود و اقیانوسی از ایمان و بصیرت را به نمایش گذاشت.

مردم ولایتمدار شهرستان بابل در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که با حوادث و فراز و نشیب های 41 ساله، پیوند آنها با ولایت فقیه و نظام اسلامی مستحکم تر و ایستادگی در حفظ آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری، هر سال عمیق تر از سال قبل می شود و هیچ چیز نمی تواند کوچکترین خللی بر این پیوند وارد نماید ؛ مردم نشان دادند که هر چه پلیدی و دشمنی مستکبرین بیشتر باشد ایستادگی آنها در مقابل استکبار قوی تر می شود.

اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم و نماینده دولت تدبیر و امید بر خود وظیفه می دانم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک شما مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان بابل در راهپیمایی 22 بهمن که با حضوری گسترده تر از سال های قبل، همواره در صحنه حاضر بوده و نشان دادید به آرمان های امام راحل وفادار بوده و در خط رهبری عظیم الشان حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) مستحکم تر از همیشه گام بر می دارید تشکر و قدردانی نمایم.

 

قربانعلی ولی زاده

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل

اشتراک گذاری
پیوند ها