فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

رئیس حوزه انتخابیه ساری و میاندورود:

تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه و با حضور حداکثری مردم اتخاذ شده است

کد خبر : 90718 29 بهمن 1398
پ

رئیس حوزه انتخابیه ساری و میاندورود، گفت: تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه و با حضور حداکثری مردم اتخاذ شده است ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی با بیان اینکه تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه و با حضور حداکثری مردم اتخاذ شده است، گفت: از 526 شعبه اخذ رای حوزه انتخابیه ساری و میاندورود، 393شعبه ثابت و 133 شعبه سیار است.

وی با بیان اینکه بیش از 8هزار و پانصد نفر برای برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود به کارگیری می‌شوند، اظهار کرد: انتخابات در شش بخش شهرستان ساری و 2بخش شهرستان میاندورود برگزار می‌شود.

رئیس حوزه انتخابیه ساری و میاندورود در ادامه افزود: ساری حوزه فرعی استانداری تهران در حوزه انتخابیه ارامنه شمال کشور است و برای هموطنان ارامنه شمال یک صندوق اخذ رای درنظر گرفتیم.

فرماندار شهرستان ساری امانتداری و قانونمندی را لازمه برگزاری یک انتخابات باشکوه دانست، بیان کرد: در تمامی فرآیندهای برگزاری انتخابات همه عوامل اجرایی، نظارتی و بازرسی که وظیفه خدمت به مردم در انجام انتخابات و اخذ رای را دارند در کمال صداقت و صحت تلاش می‌کنند که بتوانند انتخاباتی پرشور، با نشاط و با رعایت قانون برگزار کنند.

اشتراک گذاری
پیوند ها