فارسی| En امروز : 14 فروردین 1399

مردم تنکابن آماده خلق حماسه ای دیگر در تقویم پرافتخار این شهرستان

کد خبر : 90962 1 اسفند 1398اخبار تنکابن
پ

سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن طی سخنانی به نقش اثرگذار مردم تنکابن در خلق صحنه های ماندگار و حماسی در ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و گفت: به رغم تبلیغات منفی رسانه های معاند، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه تنکابن آماده خلق حماسه ای دیگر در تقویم پر افتخار این شهرستان هستند . ‎

 

وی افزود: مردم تنکابن با انتخاب ملاک‌ها و معیارهای مشخص، قصد دارند خود را برای خلق حماسه ای پرشور و همه جانبه در نخستین جمعه آخرین ماه سال ۹۸ آماده کنند و با رأی به یک فرد اصلح از میان ١١ کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، وکیل خود را در مجلس انتخاب می کنند .

رییس مرکز حوزه انتخابیه تنکابن رامسر و عباس آباد با بیان اینکه تمام تمهیدات و اقدامات لازم برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه مهیا شده است اظهار داشت: برای مناطق صعب العبور و کوهستانی طبق قانون و بر اساس هماهنگی با هیأت نظارت، یک روز قبل از أخذ رأی، اقلام و ملزومات مورد نیاز رأی گیری منتقل شده است .

حسینی جو از آماده شدن ۱۸۶ صندوق رأی گیری در شهرستان تنکابن خبر داد و گفت: ۱۵۳ صندوق بصورت ثابت در شعب أخذ رأی و ۳۳ صندوق نیز بصورت سیار آراء عموم مردم را أخذ خواهند کرد .

فرماندار تنکابن گفت: ۵۶۵۹ رأی اولی در این شهرستان برای اولین بار پای صندوق های رأی خواهند آمد.

وی از همکاری ۵ هزار نفر اعم از هیأت اجرایی، نظارت، بازرسی و محافظین در شهرستان تنکابن خبر داد و ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، اذعان داشت: مردم با حضور فعال و مؤثر در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی توانسته‌اند در تحکیم قدرت و اقتدار کشور ایفای نقش کنند و همه به این نتیجه رسیده‌اند که با مشارکتشان و حضور فعال و مؤثر در تعیین سرنوشت خویش اقدام کنند.

 رئیس ستاد انتخابات در پایان از همکاری و مشارکت بسیار خوب و اثر بخش أعضای شورای تأمین، هیأت اجرایی، هیأت نظارت و بازرسین، در برنامه ریزی هر چه باشکوه تر این انتخابات قدردانی کرد .

اشتراک گذاری
پیوند ها