فارسی| En امروز : 14 فروردین 1399

در جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا

اصناف تنکابن دو روز به منظور ضد عفونی کردن شهرستان تعطیل شد

کد خبر : 91401 24 اسفند 1398اخبار تنکابن
پ

در جلسه ستاد بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا که به ریاست حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن در محل فرمانداری برگزار شد، بر ضرورت کنترل شیوع ویروس کرونا و کاهش تعداد مراجعات به بیمارستان تأکید شد . ‎

در جلسه ستاد بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا که به ریاست حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن در محل فرمانداری برگزار شد،
ضمن تأکید بر ضرورت کنترل شیوع ویروس کرونا و کاهش تعداد مراجعات به بیمارستان، مقرر گردید :

🔰 بخشداران، شهرداران و دهیاران، در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ ٩٨/١٢/٢٥،٢٦ ، در سه نوبت صبح، ظهر و عصر نسبت به ضد عفونی کردن معابر، اماکن عمومی، پمپ بنزین ها، مراکز فروش، ایستگاه ها و ... اقدام نمایند .
🔰 با همکاری اتاق اصناف و اتّحادیه های صنفی، نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی، به جز ( واحدهای خبازی، خواربار و لبنیات، قصابی و مرغ فروشی، ماهی فروشی، میوه و سبزی فروشی، تاکسی تلفنی، لوازم بهداشتی و پزشکی )، در حد فاصل میدان شهدا( وادی ) تا میدان کریم آباد، در مورخ ٩٨/١٢/٢٥،٢٦ اقدام و شهرداری تنکابن در ایّام مذکور در چندین نوبت نسبت به ضد عفونی کردن شهر اقدام نماید .
🔰 کلیه کسبه و شهروندان،
به منظور اجرای دقیق طرح مذکور،
از تردد غیر ضروری در سطح شهر جداً خودداری کنند .
🔰 فرماندهی نیروی انتظامی، با همکاری نیروهای مقاومت بسیج شهرستان و شبکه بهداشت و درمان، در حد فاصل محور شرق و غرب ورودی شهرستان تنکابن، نسبت به استقرار ایست بازرسی اقدام و از ورود خودروهای متفرقه جلوگیری و کلیه ترددهای مذکور از محور کمربندی به خارج از شهرستان هدایت و تمامی سرنشینان خودروهای بومی تب سنجی شوند.


 ستاد بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا شهرستان تنکابن

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها