فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

به ریاست فرماندار بابل تشکیل شد

جلسه طرح #پایش و #حمایت مستمر #بیماران مبتلا به #ویروس‌کرونا در منازل شهری و روستائی

کد خبر : 92020 26 فروردین 1399
پ

جلسه طرح #پایش و #حمایت مستمر #بیماران مبتلا به #ویروس‌کرونا در منازل شهری و روستائی شهرستان بابل به ریاست فرماندار و باحضور مسئولین مربوطه در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد... ‎

 

به گزارش مهدی بادی کناری، مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، جلسه طرح #پایش و #حمایت مستمر #بیماران مبتلا به #ویروس‌کرونا در منازل شهری و روستائی این شهرستان به ریاست فرماندار و باحضور مسئولین مربوطه در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

در این جلسه قربانعلی‌ولی‌زاده‌، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل اعلام کرد: با توجه به افزایش میزان #غربالگری و #شناسایی بیماران مشکوک به #کرونا در سطح خانوار توسط #کادربهداشتی ، پوشش‌ های مراقبتی ‌بهداشتی و درمانی در منازل بیماران شناسایی شده در محلات و به منظورافزایش میزان حمایت‌های روانی، اجتماعی، اقتصادی و معیشتی بیماران و خانواده در معرض تماس بیماران آغاز شده و این امر از اهداف این طرح استانی می‌باشد.

 وی ادامه داد: در اجرای این طرح #پزشکان و #ماماهای خانواده، #بهورزان، #مراقبین‌سلامت و نیروهای #داوطلب معرفی شده از #بسیج، #هلال‌احمر، آموزش و پرورش، سمن‌ها و موسسات خیریه مشارکت دارند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها