فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان سیمرغ به مناسبت فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراها

کد خبر : 92342 9 اردیبهشت 1399
پ

حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر یوسفی امام جمعه و مجتبی حبیب نژاد فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی مشترک نهم اردیبهشت ماه روز شوراها را تبریک گفتند‌‌. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ ، حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر یوسفی امام جمعه و مجتبی حبیب نژاد فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی مشترک نهم اردیبهشت ماه روز شوراها را تبریک گفتند‌‌.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
"وَ أَمْرُهُمْ شُورى‌ بَیْنَهُمْ وَ مِمَّا رَزَقْناهُمْ یُنْفِقُونَ"
بی تردید خدمت بی منت به ملت عزیز ایران اسلامی در لباس عضویت در شوراها، توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است . نهم اردیبهشت ماه روز شوراها فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ و شبانه روزی اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا را که به عنوان پارلمان های محلی تصمیم گیر سیاست ها و تدوین برنامه های اجرایی شهرداران و دهیاران می باشند به جهت همه زحمات خالصانه و متواضعانه عزیزان بویژه همکاری و مشارکت همه شوراهای شهر و روستا در اجرای طرح پیشگیری و جلوگیری از ویروس منحوس کرونا که باتوجه به شرایط بحرانی و خاص ناشی از این بیماری ، بی منت تمام وقتشان را جهت کمک به مردم فهیم شهرستان صرف نمودند و هم دلانه همراه مسئولین و اعضای ستاد مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا نقش فزاینده ای را ایفا نمودند کمال قدردانی و سپاسگزاری بعمل می آید .
امیدواریم در سالی که به تدبیر شایسته رهبر معظم انقلاب به عنوان "سال جهش تولید " نامگذاری شده است، در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری ، اهداف دولت تدبیر و امید و اعتلای ایران اسلامی منشأ خدمات ارزشمند در جامعه باشند.
محمدباقر یوسفی - امام جمعه شهرستان سیمرغ
مجتبی حبیب نژاد روشن- فرماندار شهرستان سیمرغ

اشتراک گذاری
پیوند ها