فارسی| En امروز : 30 دی 1399

پیام تبریک فرماندار شهرستان گلوگاه به مناسبت روز کار و کارگر

کد خبر : 92396 10 اردیبهشت 1399
پ

متن پیام فرماندار شهرستان گلوگاه بدین شرح است: ‎

 

🌺بسمه تعالی🌺


با دیده انصاف چو نیکو نگری
آفاق  رهین منت کارگراست


زمانی که پیامبر گرانقدر اسلام (ص) بر دستان کارگر بوسه زدند،  تکریم همه کرامت های انسانی ، استعداد خدادادی و جامعه کارگری را شکوفا  کردند. و به دنبال آن شکوفایی فرهنگی، اقتصادی، اخلاقی و جامعه را هم به دنبال دارد‌.
با این نگاه بلند در مکتب اسلام و جمهوری اسلامی که مبانی فکری و اعتقادی آن استقلال طلبی بوده و به دنبال جامعه شایسته است، باید طالب آن باشیم و به بهانه این روزها همگان ارزش طبقات کارگر ر و کارگری را دانسته و آنها را شایسته تقدیر و تجلیل بدانیم. زیرا اگر کار و کارگران شان شایسته  خود را بیابند و قدر بینند ایران بزرگ نیز در عرصه های کار و تولید بر صدر می نشیند.

در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامگذاری گردید برای دست یافتن به این اهداف بلند مسلماً سهم کار و کارگری را باید برجسته و تاثیرگذار دید. پس باید در رفع نگرانی و دغدغه های موجود جامعه کارگری آستین همت را بالا زد و هرکس در جایگاه اجرایی ،قانونگذاری، مدیریتی و کارآفرینی در کاهش آن همت لازم را داشته باشد .
به همین جهت روز کار و کارگر که نماد و تبلور انسانهای شریف ، قانع و سخت کوش می‌باشد را به همه کارگران عزیز و خانواده های محترمشان در عرصه های مختلف و متولیان امر عرض تبریک و تقدیر دارم.


فریدون کلبادی نژاد

فرماندار شهرستان گلوگاه

اشتراک گذاری
پیوند ها