فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

پیام فرماندار شهرستان ساری به مناسبت روابط‌عمومی و ارتباطات

کد خبر : 92783 26 اردیبهشت 1399
پ

فرماندار مرکز استان مازندران با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت، روز روابط_عمومی و ارتباطات را تبریک گفت. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت، روز روابط_عمومی و ارتباطات را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

27 اردیبهشت تداعی‌گر اهمیت و نقش روزافزون روابط‌ عمومی در دنیای ارتباطات است، جایگاهی را که در این عصر و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است را دو چندان شده است.

امروزه روابط_عمومی، را باید  به مثابهِ پُلی  دانست میان یک سازمان و مخاطبان آن، مجموعه‌ای از اقدامات و کوشش‌های حساب‌شده‌ای است که هر سازمان برای برقراریِ ارتباطاتِ مؤثر و هدفمند با گروه‌هایی که با آن در ارتباطند انجام می‌دهد.

هوشمندانه عمل کردن روابط عمومی در جهت ایجاد توازن و خلاقیت در مدیریت ارتباطات از موضوعاتی است که در این برهه از زمان باید با دقت نظر بیشتری به آن توجه نمود.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران، کارشناسان و فعالان زحمتکش و سخت‌کوش روابط‌عمومی‌های ادارات، نهاد‌ها و سازمان‌های شهرستان ساری که با الهام از هم‌افزایی، هم‌اندیشی و همسویی فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم شاهد موفقیت آنها در مسیر اعتلای اهداف جامعه اسلامی‌مان باشیم.

 

عباسعلی رضایی

فرماندار شهرستان ساری

اشتراک گذاری
پیوند ها