فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

پیام تبریک فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

پیام تبریک فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

کد خبر : 92786 27 اردیبهشت 1399
پ

پیام تبریک فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات ‎

 

انصارالحسینی فرماندار شهرستان  سوادکوه شمالی  ،به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی(۲۷ اردیبهشت )طی پیامی این هفته را به مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان تبریک گفت .

بسمه تعالی

در روزگاری که دستاوردهای نوین و فناوری های مدرن در خدمت بشریت قرار گرفته و برآنست تا روابط عموم مردم را سهل و آسان نماید، باز هم نقش نیروی انسانی در ارتباط دل ها و دست ها و زبان ها انکار ناپذیر بوده و نیروهای کوشا و جویای (( روابط عمومی )) در ادارات، نهادها و ارگانها به عنوان حلقه اتصال مردم و مسئولین کماکان نقش بی بدیل خود را هنرمندانه ایفاء می نمایند.

امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار وفنون نوین ارتباطی واطلاعاتی نقش خودرا درجامعه پررنگ ‌تر کند.

بی شک، در جهان گسترده ارتباطی امروز، تولید محتوای غنی، صداقت در اطلاع رسانی ، تلاش برای ایجاد رضایت دوسویه کارکنان و مخاطبین سازمان وجهت دهی به برنامه ریزی های سازمان بر مبنای احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی ، از وظایف مهم روابط عمومی حرفه ای در سازمان است.

اینجانب ضمن سپاس از نیروهای ارزشمند روابط عمومی در نهادها و ادارات شهرستان، این روز را به آنان تبریک گفته و از آنان انتظار دارم با ایفای نقشی دو سویه هم تلاش و کار و برنامه های مسئولین و ادارات را به سمع و نظر مردم رسانده و هم نظرات و انتقادات و پیشنهادات مردمی را فرادید مسئولین قرار دهند و خود نیز به عنوان چشم و گوش ادارات نقاط و نکات ضعف سطح جامعه را به مسئولین انتقال داده تا مدیران نیز بتوانند در جهت بهبود امور و اصلاح اوضاع تلاش بیش از پیشی داشته باشند. در پایان توفیقات روز افزون مسئولین و کارکنان محترم روابط عمومی در ادارات شهرستان و استان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

پیوند ها