فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

جلسه شورای ترافیک

جلسه شورای ترافیک شهرستان آمل

کد خبر : 92908 30 اردیبهشت 1399
پ

جلسه شورای ترافیک به ریاست سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل و با حضور دیگر مدیران شهرستانی 30 اردیبهشت 99 : ‎

 

 

جلسه شورای ترافیک به ریاست سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل و با حضور دیگر مدیران شهرستانی 30 اردیبهشت 99 :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه اظهار داشت : با عنایت به تعطیلات پیش رو ( تعطیلات عید سعید فطر ) و تردد مسافران و گردشگران از جاده مواصلاتی هراز به سمت آمل و شهرهای شمالی ، لذا ادارات اورژانس 115 ـ راهداری و حمل و نقل جاده ای ـ هلال احمر ـ پلیس راه در آماده باش کامل باشند ودر صورت لزوم نسبت به حضور شبانه روزی جهت تردد خودروهای مسافران اقدام نمایند .

این مسئول افزود : نقاط حادثه خیز در جاده های برون شهری باید در دستور کار مدیران قرار گیرد و جاده جایگزین هراز برای کاهش بارترافیکی در ایام پیک ترافیک باید مورد استفاده قرار گیرد و ادارات و دستگاههای ذیربط نسبت به بازدید و آماده سازی آن در اسرع وقت اقدام نمایند .

معاون استاندار گفت : نصب تابلوهای هشدار دهنده در مکانهای حادثه خیز در طول جاده های درون شهری و برون شهری باید انجام گردد و با مدیریت خوب در مناطق حادثه خیز می توان وقوع بسیاری از تصادفات و اتفاقات ناگوار را گرفت و خسارتهای مالی و جانی را کاهش داد .

سید جعفر رسولی بیان داشت : اداره راهداری و حمل و نقل جاده نسبت به ترمیم شکستگی های آسفالت در طول مسیر جاده هراز و ... اقدام نموده و با کارشناسی دقیق نقاط حادثه خیز راشناسایی نموده و نسبت به  رفع نقیصه اقدامات لازم را بعمل آورد .

در ادامه هریک از ادارات حاضر در جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را به جلسه ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها