فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

فرماندار ویژه تنکابن در مراسم روز بزرگداشت روابط عمومی:

روابط عمومی های دستگاههای اجرایی با روابط عمومی فرمانداری همکاری کاربردی داشته باشند

کد خبر : 92912 27 اردیبهشت 1399اخبار تنکابن
پ

آیین بزرگداشت روز روابط عمومی، به ریاست سیّد امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و به همّت فاطمه عشوری فر سرپرست روابط عمومی فرمانداری، روز شنبه مورّخ 99/02/27، به صورت ویدئو کنفرانس با استاندار و با حضور شهردار تنکابن، مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان و اصحاب رسانه، در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد . ‎

 

  آیین بزرگداشت روز روابط عمومی، به ریاست سیّد امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و به همّت فاطمه عشوری فر سرپرست روابط عمومی فرمانداری، روز شنبه مورّخ 99/02/27، به صورت ویدئو کنفرانس با استاندار و با حضور شهردار تنکابن، مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان و اصحاب رسانه، در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

   سیّد امیر حسینی جو فرماندار ویژه تنکابن در این مراسم ضمن تشریح بخش هایی از زندگی سیاسی حضرت علی (ع) گفت: مسئولان باید در زمان مسئولیت خویش به معنای واقعی خدمتگزار مردم بوده و عدالت و رأفت اسلامی  را سر لوحه ی کار خویش قرار دهند.

   وی افزود: هر فردی اگر در هر جایگاهی که قرار دارد، بدرستی کار کند، یعنی عدالت اسلامی را سرلوحه کار خود قرار داده است .

   حسینی جو  ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات سرپرست روابط عمومی فرمانداری ویژه تنکابن در ایّام سخت انتخابات، دهه فجر و شیوع ویروس کرونا اضافه کرد: انسجام و وحدت و تعامل بین همه دستگاههای اجرایی، نهاد ها و سازمان ها و از جمله روابط عمومی ها و خبرنگاران، سبب شد تا بتوانیم در مقابل ویروس کرونا بدرستی عمل کنیم .

   فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه همه این تلاشها در جهت دیده شدن، توسعه و پیشرفت متوازن تنکابن انجام می شود، اظهار داشت: روابط عمومی فرمانداری ویژه تنکابن مرکز ثقل اطلاع رسانی شهرستان بوده و روابط عمومی دستگاههای اجرایی باید با این واحد ارتباط کاربردی داشته باشند.

   وی همچنین ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران در اطلاع رسانی درباره ی کرونا، بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی توسط روابط عمومی ها تأکید کرد.

   فاطمه عشوری فر سرپرست روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن هم در این نشست؛ ضمن تأکید بر تعامل سازنده با اصحاب رسانه، آن را ظرفیتی برای سازندگی معرفی کرد و یادآور شد: رفتار صحیح با بهره‌گیری از قانون مطبوعات در مقابل درج اخبار انتقادی یا غیر واقعی، تسلط روابط عمومی به دانش روزنامه نگاری و علوم ارتباطات و همچنین ارتباط دوسویه و حرفه‌ای فی مابین می‌تواند در موفقیت روابط عمومی تأثیر شایانی داشته باشد .

   وی ادامه داد: روابط عمومی می تواند با اطلاعات کامل نسبت به خدمات اداره یا سازمان متبوع و انتقال آن به ارباب رجوع و آگاهی رسانی به مراجعین، روند پیگیری امور ارباب رجوع را تسهیل کرده و بار تنش احتمالی ناشی از نا آگاهی را کاهش دهد .

   عشوری فر ضمن قدردانی از همراهی معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و همکاری و تعامل سازنده دفتر امام جمعه محترم شهرستان، سپاه ناحیه، مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی، همکاران مجموعه فرمانداری، همکاران پرتلاش روابط عمومی در ادارات، سازمان ها و نهادهای شهرستان و خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه، از همه ایثارگرانی که در خط مقدم سلامت و مبارزه با ویروس منحوس کرونا و اطلاع رسانی صحیح و به موقع و آگاه سازی مردم تلاش کردند، قدردانی کرد.

   گفتنی است در این مراسم از یازده تن از روابط عمومی های دستگاههای اجرایی شهرستان تنکابن با اهداء لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها