فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

فرماندار مرکز استان مازندران:

شهدا و فرهنگشان را هنرمندانه به نسل جدید معرفی کنیم

کد خبر : 92933 31 اردیبهشت 1399
پ

رضایی با اعلام اینکه برنامه‌های بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس از سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر آغاز می‌شود، خاطر نشان کرد: تلاش بر این است با بهره گیری از فضای مجازی این فضا تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کنیم تا با بتوانیم شهدا و فرهنگشان را هنرمندانه به نسل جدید معرفی کنیم. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در جلسه ستاد گرامیداشت سوم خرداد و هفته دفاع مقدس با بیان اینکه ساری مهد ایثارگران و سرداران زیادی بوده است و در دفاع از آرمان های نظام و انقلاب اسلامی حماسه آفرینی کرده اند، گفت: رفاه، آسایش و امنیت امروز ما، حاصل خون پاک شهدای عزیز است که با گذشت از تمام هستی خود از حیثیت و ناموس کشور دفاع و افتخار آفرینی کردند.

وی با اشاره حوادث سال‌های ابتدایی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: روحیه ایستادگی و مقاومت، استکبار ستیزی و تبعیت از رهبری از دستاوردهای بجا مانده از دوران دفاع مقدس است و همه ما وظیفه داریم فرهنگ دفاع مقدس را به نسل های جدید انتقال دهیم.

فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه بیماری کرونا برگزاری بسیاری از محافل، نشست‌ها و تحت تاثیر قرار داده، بیان کرد: بنا به مصوبات محوریت برنامه‌های هفته دفاع مقدس تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه‌های می‌باشد.

رضایی با اعلام اینکه برنامه‌های بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس از سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر آغاز می‌شود، خاطر نشان کرد: تلاش بر این است با بهره گیری از فضای مجازی این فضا تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کنیم تا با بتوانیم شهدا و فرهنگشان را هنرمندانه به نسل جدید معرفی کنیم.

 

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها