فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست قدرت ا... نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل وبا حضور دیگر مدیران شهرستانی 31 اردیبهشت 99 برگزار گردید .

کد خبر : 92940 31 اردیبهشت 1399
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، قدرت ا... نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه اظهار داشت : با عنایت به دستورالعمل صادره از سوی استانداری مبنی بر نظارت وبازدید از گلخانه ها وزمینهای کشاورزی شهرستان مبنی بر جلوگیری از کشت خشخاش و بوته های گیاهان مخدر ، لذا در این زمینه همه ادارات ودستگاههای ذیربط نسبت به بازرسی از گلخانه ها و زمین های کشاورزی در اسرع وقت اقدام نموده و با افرادی که مبادرت به کشت و پرورش گیاهان و بوته های خشخاش می نمایند برخورد قانونی بعمل آید . ‎

 

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست قدرت ا... نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل وبا حضور دیگر مدیران شهرستانی 31 اردیبهشت 99 برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، قدرت ا... نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه اظهار داشت : با عنایت به دستورالعمل صادره از سوی استانداری مبنی بر نظارت وبازدید از گلخانه ها وزمینهای کشاورزی شهرستان مبنی بر جلوگیری از کشت خشخاش و بوته های گیاهان مخدر ، لذا در این زمینه همه ادارات ودستگاههای ذیربط نسبت به بازرسی از گلخانه ها و زمین های کشاورزی در اسرع وقت اقدام نموده و با افرادی که مبادرت به کشت و پرورش گیاهان و بوته های خشخاش می نمایند برخورد قانونی بعمل آید .

این مسئول افزود : باتوجه به اینکه نیروهای نظامی و انتظامی و سربازان گمنام هرساله برای مبارزه با سوداگران مواد مخدر تعدادی شهید تقدیم انقلاب می نمایند ، لذا در این رابطه وظیفه ما می باشد با افرادی که در زمینه فروش و مصرف مواد مخدر و حتی کاشت بوته های گیاهانی که از آنها مواد مخدر استحصال می شود برخورد جدی داشته باشیم و نسبت به معدوم سازی بوته های و گیاهان مذکور اقدام نمائیم .

معاون فرماندار بیان داشت : همانطوریکه در جهت امنیت مردم همه ما تلاش می کنیم و در بخشهای مختلف از قبیل امنیت اجتماعی ـ فرهنگی ـ سیاسی ـ اخلاقی وظیفه داریم در رابطه با امنیت روحی و روانی ( مبارزه با مواد مخدر ) نیز باید تلاش مضاعف نمائیم تا افراد سودجو نتوانند جامعه را با انتشار این مواد افیونی به ابتذال بکشانند .

قدرت ا... نائیج نژاد گفت : باتوجه به دستورالعمل موجود بخشداران با استفاده از ظرفیت دهیاران و شوراهای اسلامی طی بازرسی از گلخانه ها ـ باغها و زمینهای کشاورزی در صورت مشاهده هرگونه کشت بوته های خشخاش و با هرگونه موارد مشاهده در اسرع وقت با نیروهای انتظامی و دستگاههای ذیربط هماهنگی های لازم را بعمل آورند تا با آنها برخورد قانونی صورت گیرد .

در پایان هریک از حاضرین در جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را به جلسه ارائه و تصمیمات لازم جهت برخورد با سوداگران مرگ و آندسته از افرادی که مبادرت به کشت بوته خشخاش و ... می نمایند اتخاذ گردید .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها