فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

پیام فرماندار ساری به مناسبت برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی

کد خبر : 92973 1 خرداد 1399
پ

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساری در پیامی برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخانی رضوی را گرامی‌داشت. ‎ ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، عباسعلی رضایی در پیامی برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخانی رضوی را گرامی‌داشت که متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم
بدون شک معرفی و شناخت کرامات واقعی امام رضا (ع) به جامعه، به‌ویژه نسل جوان بسیار مهم و حائز اهمیت است، چراکه بسیاری از معارف دینی، با این منبع ناب معرفت قابل‌اثبات بوده و کمک شایانی به باور و پذیرش عمومی و بسط فرهنگ غنی اسلامی و به‌ویژه تشیع خواهد کرد.
برنامه‌ریزی برای محتواسازی سیره امام رضا(ع) و جاری و ساری کردن این معارف در عرصه‌های مختلف زندگی انسان و همچنین تفکیک این آموزه‌های مترقی بر اساس مخاطب هدف، اعم از جوانان، بزرگ‌سال، خردسال، زنان و... می‌تواند بسیار مفید باشد.
در این راستا دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی را به وجود آورده است که ضمن بیان ابعاد مختلف شخصیتی آن حضرت به ویژه سیره فرهنگی ایشان، به مهمترین شاخص فرهنگی جامعه ما یعنی «مطالعه مفید» و «خواندن» نیز پرداخته شود.
این‌جانب با اعلام خرسندی از اجرای دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و باهمت فرزندان سخت‌کوش این شهر در حال برگزاری است، امیدوارم کتابداران رسالت مهم خود را که همان بسط و گسترش فرهنگ کتابخوانی و ارتقاء بصیرت رضوی است، به نحوی شایسته به‌پیش برند.
                                
عباسعلی رضایی
فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی ساری

اشتراک گذاری
پیوند ها