فارسی| En امروز : 12 خرداد 1399

پیام تبریک فرماندار

پیام تبریک سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل به مناسبت روز قدس

کد خبر : 92981 3 خرداد 1399
پ

روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می خواند و هر سال پر شورتر از سال قبل ، آزادی خواهان و مسلمانان نقاط مختلف جهان، با مشت های گره کرده جنایات رژیم ددمنش و غاصب صهیونیستی را محکوم می کنند. ‎

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز امت اسلام است."   مقام معظم رهبری

 روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می خواند و هر سال پر شورتر از سال قبل ، آزادی خواهان و مسلمانان نقاط مختلف جهان، با مشت های گره کرده جنایات رژیم ددمنش و غاصب صهیونیستی را محکوم می کنند.

 روز قدس، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و زنده ‌نگهداشتن روحیه ظلم‌ ستیزی و ظلم‌ ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.

 بدون شک در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال، آحاد مردم مؤمن، روزه  دار و انقلابی شهرستان هزارسنگر آمل ، همگام با مسلمانان  جهان و مردم خداجوی ایران اسلامی پرشورتر از همیشه  ، ضمن لبیک به فرمان تاریخی امام راحل و عظیم الشان و تجدید میثاق با رهبری، جنایات اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم جعلی را محکوم کرده و بار دیگر  عزم  و اراده راسخ خویش را در حمایت از حقوق  ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین به جهانیان نشان خواهند داد.

 

اشتراک گذاری
پیوند ها