فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

شریعت فرماندار محمودآباد :

همه جای این شهر ردپای خیرین و کرامت آسمانی آنان است

کد خبر : 92987 31 اردیبهشت 1399
پ

آیین جشن گلریزان مردمی با عنوان همیاری برای اعطای زندگی به جوان محمودآبادی به همت برخی از فعالان اجتماعی و خیرین شهرستان در مجتمع فرهنگی غدیر برگزار شد. ‎

شامگاه روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه سالجاری به همت فعالان اجتماعی و با حضور علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد و سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان مازندران و والی الله فرزانه نماینده مردم شهرستانهای نور و محمودآباد در خانه ملّت و مدیران ادارات و خیرین و شهروندان شریف محمودآباد آیین جشن گلریزان مردمی با عنوان همیاری برای اعطای زندگی به ابوالفضل شعبانی جوان محمودآبادی در مجتمع فرهنگی و هنری غدیر برگزار شد.

علیرضا شریعت فرماندارشهرستان محمودآباد طی سخنانی در این مراسم ضمن قدردانی از مشارکت و حضور خیرین محمودآبادی گفت: هر جای این شهر که گام بر می داریم نشان و ردپای خیرین و کرامت آسمانی آنان است.

وی با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا به اقتصاد خیلی از خانواده ها آسیب زد و در این ایام در صدد تهیه بسته های معیشتی در قالب کمک های مومنانه بودیم گفت: همت مردم در امر کمک مومنانه و مواسات و در زمان های بسیار حساس توانسته است مشکلات بسیار سخت و جدی را حل کند.

فرماندارمحمودآباد ضمن قدردانی از خانواده مرحوم بهداد هادی زاده گفت: گاها یک اتفاق کوچک در ثانیه ای چندین خانواده را داغدار و گرفتار می‌کند و گذشت و حرکت انسان دوستانه این خانواده برخاسته از اصالت و رفتار نیاکان نیکشان است که به ارث برده اند.

وی در خاتمه گفت: دعا می‌کنیم در این لحظات ملکوتی ماه مبارک رمضان به کمک خداوند متعال گام خوبی برای شهرمان برداریم و امیدواریم این جوان بزودی به کانون گرم خانواده بازگردد.

اشتراک گذاری