En امروز : 6 آبان 1400

فرماندار محمودآباد : پیروزی انقلاب اسلامی نقطه طلایی تاریخ ملت ایران است

13 بهمن 1399
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد صبح امروز همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و آیین نواختن زنگ انقلاب در مدارس کشور ، زنگ انقلاب به صورت نمادین در دبستان عصمت محمودآباد با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان نواخته شد.

فرماندار شهرستان محمودآباد در این آیین گفت: امروز علیرغم همه توطئه هایی که دشمنان برای عدم تحقق آرمان های انقلاب در حال برنامه ریزی هستند، انقلاب  اسلامی در حال طی کردن مسیر توسعه  و بالندگی می باشد.

وی افزود: در بحث توسعه علمی میانگین نرخ رشد علمی کشور طبق اعلام سازمان های بین المللی 11 برابر میانگین رشد دنیا است که نشان از موفقیت انقلاب دارد.

خسرو طالبی با بیان اینکه مسیر پیشرفت و توسعه در حال رونق است، ادامه داد:  کشور ما در سال های اخیر پیشرفت های خوبی در بخش علمی، هوافضا و فیزیک هسته ای داشته است که همه از برکات انقلاب  می باشد..

وی با بیان اینکه انقلاب ما متعلق به یک کشور و مردم نیست  افزود: امروز در تلالو انقلاب اسلامی همه ازادی خواهان دنیا نور امید در دلشان روشن شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیروزی انقلاب اسلامی نقطه طلایی تاریخ ملت ایران  دانست و گفت: اگر انقلاب اسلامی پیروز و موفق نبود همه دنیا برای شکست آن باهم متحد نمی شدند.

وی افزود: از ثمرات انقلاب است که امروز تمام روستاهای ما از نعمت های آب  برق و گاز برخوردار هستند و اموزش نیز در روستاها در بالاترین سطح ممکن در حال انجام است .

 طالبی خاطر نشان کرد:با وجود همه تحریم ها ما به بالندگی رسیده ایم و این بالندگی تا زمانی ادامه دارد که ما به آرمان های امام و مقام معظم رهبری پایبند باشیم.

وی با بیان اینکه ما نباید آرمان های انقلاب را فراموش کنیم تاکید کرد:رسالت عظیم ما این است که پیام نورانی انقلاب را به نسل جدید برسانیم.

فرماندار محمودآباد خواستار توجه بیشتر مدیران به ارمان های  انقلاب شد و گفت: افزود: امروز بهترین خدمت و آرمان ما خدمات رسانی به مردم است و هرکسی باید در بخش خودش زحمت بکشد و تلاش کند.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط کنونی رسالت سنگینی بر دوش ما گذاشته شده است، ادامه داد: مدیران باید همواره توجه داشته باشند که در چه شرایطی قرار داریم  و در حال حاضر ما به مدیر جهادی نیاز داریم .باید مدیر جهادی داشته باشیم مدیر انقلابی وقت نمی شناسد و به رییس و پشت میز نشینی توجهی ندارد.

 وی افزود: مدیر جهادی نباید صرفا به میز ریاست اتکا کند بلکه باید در میان مردم باشد و در  دفترش  نیز پذیرای  مردم و به خصوص  قشر ضعیف جامعه باشد.

طالبی ادامه داد: همه برنامه ریزی دشمن این است که مردم مارا از نظام  ناامید کند که ما  باید با خدمت به مردم نا امیدی را در جامعه ریشه کن کنیم..

 وی گفت: هرچه دشمن قوی تر باشد ما باید برنامه ریزی ها دقیق تر داشته باشیم  تا به هدف و ارمان هایمان برسیم.