En امروز : 6 آبان 1400

فرماندار محمودآباد خواستار شد : لزوم پرهیز از گمانه زنی درباره صلاحیت‌ داوطلبان انتخابات

14 فروردین 1400
پ

طالبی فرماندار محمودآباد گفت: هرگونه گمانه زنی در خصوص صلاحیت داوطلبان انتخابات جز ایجاد تشویش و التهاب در ذهن مردم و کاندیدا ، کارکرد دیگری نداشته و از فعالان اجتماعی و فضای مجازی انتظار می رود به اخبار غیر مستند و دروغ توجه ای نداشته باشند.

خسرو طالبی در گفتگو با خبرنگاران گفت: با بیان اینکه باید از هرگونه گمانه زنی در خصوص صلاحیت یا عدم صلاحیت کاندیدای شورای شهر پرهیز شود ، افزود:هیات اجرایی در حال رسیدگی هستند و کار بررسی شروع شده است.

وی بابیان اینکه فرآیند انتخابات باید طبق برنامه زمانبندی انجام شود ،ادامه داد :هیات اجرایی تا ۲۱ فروردین مراحل رسیدگی به صلاحیت افراد ثبت نام شده را بررسی و سپس اسامی را به هیات نظارت اعلام و این هیات نیز تا هشتم اردیبهشت اسامی رد صلاحیت و تایید شدگان را به داوطلبان اعلام خواهد کرد.

طالبی بیان کرد: در صورت اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده، به انها فرصت داده خواهد شد تا اعتراض خود را تحویل هیات نظارت استان دهند.

وی با تاکید براینکه اعضای هیات اجرایی با دقت و حساسیت به پاسخ استعلام ها توجه میکنند  گفت: هدف ما برگزاری انتخابات با شکوه است و در این راستا لازم است افراد و رسانه ها  از هرگونه گمانه زنی و شایعه پراکنی بپرهیزد و اجازه دهند فرآیند انتخاب توسط افراد انتخاب شده و در زمان اعلام شده صورت گیرد.

فرماندار محمودآباد افزود: به یاری خدا این دوره نیز با حضور و مشارکت مردم انتخابات خوبی انجام خواهد شد و امیدواریم افراد اصلح و کارآمدی انتخاب شوند و شاهد پیشرفت شهر باشیم.