En امروز : 6 آبان 1400

طالبی فرماندار محمودآباد : معلمان منشاء رشد و موفقیت در کشور بشمار می روند

14 اردیبهشت 1400
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد ، صبح امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه و بمناسبت هفته معلم جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست طالبی فرماندار محمودآباد به همراه بخشداران بخش مرکزی و سرخرود و رئیس آموزش وپرورش شهرستان و رئیس شبکه بهداشت و درمان و شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر سرخرود و نماینده ای از شهرداری محمودآباد در محل فرمانداری برگزار شد.

خسرو طالبی فرماندار محمودآباد در آغاز این جلسه اظهار کرد: ضمن آرزوی قبولی طاعات همه حاضرین در ماه مبارک رمضان و تسلیت لیالی قدر ،از تلاش‌ها و جانفشانی‌های بی‌وقفه کادر درمان که در خط مقدم جبهه‌ مبارزه با کرونا به زیبایی تمام در حال درخشیدن هستند تقدیر می‌کنیم و دعا‌ کنیم تا با اتمام همه‌گیری بیماری کرونا شاهد سلامتی و تندرستی‌ کامل همه آحاد مردم باشیم.

طالبی در ادامه سخنان خود با اشاره به سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم، ضمن تبریک این ایام بیان کرد: هفته بزرگداشت مقام معلم هر ساله فرصتی مغتنم برای قدردانی از زحمات فعالان عرصه تعلیم و تربیت است.

فرماندار معلمان را منشا رشد و موفقیت در کشور دانست و افزود : استاد شهید مطهری به معنای واقعی کلمه نماد بارز یک معلم فداکار و انسان آزاده بوده و البته همه معلمان نیز دارای این ویژگی‌های بارز هستند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود در سال‌‌ جدید شورای آموزش و پرورش شهرستان با رویکرد و نگرش کارشناسی و تخصصی‌ و فعال تر از سالهای گذشته تشکیل شود تا خروجی بهتری جهت رفع مشکلات این حوزه به دنبال داشته باشد.

وی در پایان یادآور شد: همه ما شاهد رشادت‌ها و دغدغه مندی معلمین‌ عزیز در ایام همه گیری ویروس کرونا در فضای‌ مجازی و آموزش‌ برخط بودیم فلذا انتظار بحق این است که در تکریم و تجلیل از مقام معلمین‌ گرانقدر همه ادارات اقدامات لازم را در شان و منزلت معلمین عزیز انجام دهند.